20000-30000 TL dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
20000 - 30000
Monster zaten tavsiye edilmiyor da, abra serisi de alınmaz be hocam.

Aynı model fiyatı da 26.5 RAM ile 27.5'a denk geliyor. SSD'si Samsung.
Nitro 16 nın kasa daha yeni ve sıvı metal kullanılıyor. Ekran özellikleri olarak çok daha iyi. Aradaki 1k fiyat farkına kat kat daha iyi cihaz alıyorsunuz.

Hocam sakın :D 32 GB RAM zaten bir işe yaramaz o işlemci ve ekran kartıyla bence. Yoksa ben de Monster seçerdim.

Monster zaten tavsiye edilmiyor da, Abra serisi de alınmaz be hocam.

Nitro 16'nın kasa daha yeni ve sıvı metal kullanılıyor. Ekran özellikleri olarak çok daha iyi. Aradaki 1K fiyat farkına kat kat daha iyi cihaz alıyorsunuz.

Dediğim gibi bütçeyi zorlamak istemezse dedim. Ben aldığımda bütçem maksimum 27 k idi ve bir bu model vardı.

Hocam sakın :D 32 GB RAM zaten bir işe yaramaz o işlemci ve ekran kartıyla bence. Yoksa ben de Monster seçerdim.

Dediğim gibi bütçeyi zorlamak istemezse dedim. Ben aldığımda bütçem maksimum 27 k idi ve bir bu model vardı.
Dediğim gibi fark çok az ve özellikler çok daha iyi. 512 ssd herkesi bir süre idare edebilir.

Nitro 5 in devri geçti.
Varsa Nitro 16 yı tek geçeriz. Hem panel en az 1200p WUXGA veya 1600P WQ.. hem kalite.
Yoksa bana göre Victus 16 alınabilir. (Çokça katılmayan olacaktır.)
O da yoksa Nitro 5 hala alınabilir. Kötü panel olsa da. 20ms.
Victus 15 ise ne önceden alınabilirdi ne de şimdi alınabilir. Yani seçenek değil.
@Yeyil @K3R1M

Nitro 5'in devri geçti.
Varsa Nitro 16'yı tek geçeriz. Hem panel en az 1200p WUXGA veya 1600p wq. Hem kalite.
Yoksa bana göre Victus 16 alınabilir. (çokça katılmayan olacaktır.)
O da yoksa Nitro 5 hala alınabilir. Kötü panel olsa da. 20ms.
Victus 15 ise ne önceden alınabilirdi ne de şimdi alınabilir. Yani seçenek değil.
@Yeyil @K3R1M

Dediğim gibi ocakta bütçe tam 27 k iken denk geldim. Eğer bütçe artmıyorsa bence Nitro 5 güzel.(sanırım benimkinin panel 5 ms ama emin değilim)

Geri
Yukarı