20000 TL Gaming Laptop önerisi

22 binlerden fiyatı yeni çıktığı için bi de watt ı düşük diye bildiğimden 3070 içim el vermiyor almaya. 2 hafta önce legion 5 25 k ydı 3070 130 watt alsam bunu üzülürüm sanırım.

26k ya yaklaşıyor taksitle :D
24 küsür sepetteki indirimi eklememişler kusura bakma
MSI GP76 veya Lenovo Legion 5 / Pro olabilir fiyatları 20-25 arasıydı sanırım
artık değil herhalde 3070 legion 5 25k da bi gördüm daha göremedim.

22 binlerden fiyatı yeni çıktığı için bir de watt ı düşük diye bildiğimden 3070 içim el vermiyor almaya. 2 hafta önce Legion 5 25 k ydı 3070 130 watt alsam bunu üzülürüm sanırım.

26k ya yaklaşıyor taksitle :D

W'ti çok da düşük değil. 100W fiyatına göre makul.

@499337 adaptör 180w , ısınma oluyormu hiç dikkat ettinizmi merak ettim, şuan 20.3 ile acer fiyat olarak aynı , monster ekran kartı bir tık daha , acer 17.3 inç . Teknoloji şans işi olmamalıyken düştüğümüz hallere bak, 30 bin üstü basmadan takır takır çalışan bir şey alamıyorsun bu ülkede

@499337 adaptör 180w , ısınma oluyormu hiç dikkat ettinizmi merak ettim, şuan 20.3 ile acer fiyat olarak aynı , monster ekran kartı bir tık daha , acer 17.3 inç . Teknoloji şans işi olmamalıyken düştüğümüz hallere bak, 30 bin üstü basmadan takır takır çalışan bir şey alamıyorsun bu ülkede
Hocam 1 gune geliyor, ama genel olarak sevilen model.

Bu ürünün ekran kartı 95W, adaptörü 180W mış, tek kanal RAM var ama artırabilirim, soğutması hakkında hiçbir bilgim yok Türkçe incelemesini de bulamadım.

Üründe M.2 SSD yok, ekran kartımin 60-115 aralığında çalışır diyor.

Arkadaşlar iki üründede tam performanslı 3060 yok bunu biliyorum. Konuları hep incelemedim başka önerilerde bulunulmuş. Bütçem 20 bin üstüne çıkmıyor. Normal bir kullanıcıyım ekstra bir şey beklemiyorum yıllarca kullanacağım, ısınma konusuna önem veririm sadece. Onun haricinde marka yorumundan ziyade hangisi daha mantıklıysa bilen kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Ne için kullanacaksınız. Dilerseniz 17600e 2060'lı bir ürün satıyorum. Dönüp bakabilirsiniz isterseniz.

Geri
Yukarı