20000 TL Gaming notebook önerisi

Bütçe
15000-20000
Hocam vergisi, kargosu ıvırı zvırı her şey dahil 17.000'e geliyorsa bende hiç yurt dışına çıkmayı beklemeden alabilirim. Site İspanyolca olduğundan hiçbir şey anlayamadım.
1618321336960.png

Bu şekilde hocam, sanırsam vergi dahil. Desteğe soracaktım İngilizce dili yok, soramıyorum.
Kaydettim bunu, link attığınız siteden amazondan sipariş vermem mantıklı olmaz mı? yani bu ürün Türkiyede yok mu yoksa uyguna geldiği için mi yurt dışından almamı söylediniz onu anlamadım?
Ülkemizde henüz bu ürün yok, gelse bile çok daha pahalı olur. O yüzden yurt dışından önerdim.

Eki Görüntüle 972535
Bu şekilde hocam, sanırsam vergi dahil. Desteğe soracaktım İngilizce dili yok, soramıyorum.

Ülkemizde henüz bu ürün yok, gelse bile çok daha pahalı olur. O yüzden yurt dışından önerdim.
Şimdi anladım. Peki siz alışveriş yapmış mıydınız amazondan, kaç güne geliyor ortalama ve bir sorunla karşılaşır mıyım sizce?
Ve daha da önemlisi garantisi nasıl oluyor, 2 yıl Türkiye geçerliliği var mı mesela?

@Dark Lord of the Sith sizce iyi bir ürün müdür? GE 76 ile malzeme kalitesi dışında pek bir farklılıkları yok diye biliyorum.
İyi bir ürün hocam, MSI'ın GE serisinden sonra gelen ürünü. Malzeme kalitesi de kötü değil, çok hoş ve kaliteli. Jarrod's Tech inceleyecek GP76'yı, oyun testi videosunu attı bile. 1 hafta içinde incelemiş olur sanırsam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdi anladım. Peki siz alışveriş yapmış mıydınız amazondan, kaç güne geliyor ortalama ve bir sorunla karşılaşır mıyım sizce?
Ve daha da önemlisi garantisi nasıl oluyor, 2 yıl Türkiye geçerliliği var mı mesela?
10 Mayıs'a kadar geliyormuş hocam. Ben daha önce yapmadım ancak @FarukS hocam yaptı. Bununla alakalı bir konu açtı.
Garanti mevzusu ise MSI 1 yıl uluslararası garanti veriyor, Türkiye'de geçerli.

@Dark Lord of the Sith hocam laptop 3080'li Scar'ları geçiyor ya? Bu kadar iyi bir laptop cidden bu paraya kaçmaz. Acaba alsam mı diye düşünmeye başlamadım değil. Bekleyip yurtdışından almadım diye pişman olmak istemem ama hiç pişman edeceğe benzemiyor sonuçlar.
1618322508807.png

Yeni konular

Geri
Yukarı