20000 TL Gaming notebook önerisi

Bütçe
15000-20000
Şimdi anladım. Peki siz alışveriş yapmış mıydınız amazondan, kaç güne geliyor ortalama ve bir sorunla karşılaşır mıyım sizce?
Ve daha da önemlisi garantisi nasıl oluyor, 2 yıl Türkiye geçerliliği var mı mesela?
Kendim alışveriş yaptım. Laptop aldım ve şu anda kullanıyorum. Herhangi aklınızda kalan soru varsa yanıtlayabilirim.

İyi bir ürün hocam, MSI'ın GE serisinden sonra gelen ürünü. Malzeme kalitesi de kötü değil, çok hoş ve kaliteli. Jarrod's Tech inceleyecek GP76'yı, oyun testi videosunu attı bile. 1 hafta içinde incelemiş olur sanırsam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10 Mayıs'a kadar geliyormuş hocam. Ben daha önce yapmadım ancak @FarukS hocam yaptı. Bununla alakalı bir konu açtı.
Garanti mevzusu ise MSI 1 yıl uluslararası garanti veriyor, Türkiye'de geçerli.
Çok sağolun, uğraşıp yardımcı oldunuz, bu alışveriş işlemini gönderdiğiniz konudan da yardım alarak yapmayı düşünüyorum, gelişmelerden ve takıldığım sorunlarla alakalı sizi bilgilendirip tekrar başınızı ağrıtabilirim 😊

@Dark Lord of the Sith hocam laptop 3080'li Scar'ları geçiyor ya? Bu kadar iyi bir laptop cidden bu paraya kaçmaz. Acaba alsam mı diye düşünmeye başlamadım değil. Bekleyip yurtdışından almadım diye pişman olmak istemem ama hiç pişman edeceğe benzemiyor sonuçlar.
Eki Görüntüle 972578
Intel işlemci ve MUX'un gücü hocam. Pişman etmez GP76, çok kaliteli cihazdır.
Hocam ben de dedim bi' an ne oluyor, acaba yanlış mı yazdı diye. Ben küçükten büyüğe olarak yanlış anlamışım, siz büyükten küçüğe demeyi kastederek sonra demişsiniz 😃
Aman şimdi MSI fanboyu demesinler bana, daha maaş yatmadı.
Çok sağolun, uğraşıp yardımcı oldunuz, bu alışveriş işlemini gönderdiğiniz konudan da yardım alarak yapmayı düşünüyorum, gelişmelerden ve takıldığım sorunlarla alakalı sizi bilgilendirip tekrar başınızı ağrıtabilirim 😊
Her zaman hocam.

Kendim alışveriş yaptım. Laptop aldım ve şu anda kullanıyorum. Herhangi aklınızda kalan soru varsa yanıtlayabilirim.
Ne zaman alışveriş yaptınız?
Kaç gün içerisinde geldi?
Hangi marka model aldınız?
ve son sorum memnun musunuz, keşke dediğiniz bir şey oldu mu ?

Ne zaman alışveriş yaptınız?
Kaç gün içerisinde geldi?
Hangi marka model aldınız?
ve son sorum memnun musunuz, keşke dediğiniz bir şey oldu mu ?
10 Mart tarihinde alışveriş yaptım.
Ürünün onaylanması kargoya verilmesi elime ulaşması dahil 15 gün sürdü.
Acer Nitro 5 AN515-59KS modelini aldım (bütçem dahilinde en uygunu buydu).
Memnunum cihaz İngilizce klavye geliyor fakat Ğ Ü Ş İ Ö Ç tuşlarının orda noktalama işaretleri var. Yani Q klavyenin sağ tarafı ezberinizdeyse herhangi bir sorun olmuyor. İngilizce Windows 10 Home ile geldi. Windows 10' u güncelledikten sonra sorunsuz bir şekilde sistemi Türkçe yapabiliyorsunuz. Herhangi bir keşke almasaydım dediğim bir durum olmadı.

@Dark Lord of the Sith hocam laptopu çok beğendim hatta almayı bile düşünüyordum ama klavyenin İspanyolca olduğunu görünce anlık bir hayal kırıklığı bastı :D. En azından GE serisinden neredeyse hiçbir farkı olmayıp daha ucuz olan bir seriyi daha yakından araştırmış oldum.

10 Mart tarihinde alışveriş yaptım.
Ürünün onaylanması kargoya verilmesi elime ulaşması dahil 15 gün sürdü.
Acer Nitro 5 AN515-59KS modelini aldım (bütçem dahilinde en uygunu buydu).
Memnunum cihaz İngilizce klavye geliyor fakat Ğ Ü Ş İ Ö Ç tuşlarının orda noktalama işaretleri var. Yani Q klavyenin sağ tarafı ezberinizdeyse herhangi bir sorun olmuyor. İngilizce Windows 10 Home ile geldi. Windows 10' u güncelledikten sonra sorunsuz bir şekilde sistemi Türkçe yapabiliyorsunuz. Herhangi bir keşke almasaydım dediğim bir durum olmadı.

Klavyeye hakimim dakikada ortalama 100kelime yazabiliyorum fakat yine de aklıma takıldı görüntüsü, mümkünse klavyenizin fotoğrafını isteyebilir miyim?

Klavyeye hakimim dakikada ortalama 100kelime yazabiliyorum fakat yine de aklıma takıldı görüntüsü, mümkünse klavyenizin fotoğrafını isteyebilir miyim?
1618324615628.png

Şimdi anladım teşekkür ederim. Bir de yazınızı okudum orada: "Amazon.com yazıyor ise bir problem olmadan alabilirsiniz. Ama Ships from kısmında sadece Amazon.com yazıyor ise iade işlemlerinde biraz sizi uğraştırabilir." dediniz, sitede baktığımda böyle bir menü var, anlayamadım yani tam olarak.

Screenshot_2021-04-13-17-51-09-445_com.android.chrome.jpg

@Dark Lord of the Sith hocam laptopu çok beğendim hatta almayı bile düşünüyordum ama klavyenin İspanyolca olduğunu görünce anlık bir hayal kırıklığı bastı :D. En azından GE serisinden neredeyse hiçbir farkı olmayıp daha ucuz olan bir seriyi daha yakından araştırmış oldum.
Klavyesi aslında pek sorun edilecek gibi değil, İngilizce QWERTY'e çok benziyor. Ama sizin kararınız tabii. Legion 5 Pro'nun fiyatı açıklansa da rahatlasak.

1618326012493.png

Geri
Yukarı