20000 TL Hero-5A alınır mı?

qiyanax1

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bilgisayar alacağım bunu almayı düşünüyorum bu fiyata daha iyisi var mıdır yoksa bunu almalı mıyım?

Arkadaşlar haftaya hazır sistem alacağım bu iki sistem arasında kaldım. Size hangisini almalıyım? Bu ikisinden daha iyi öneriler varsa bekliyorum.

Arkadaşlar haftaya hazır sistem alacağım bu iki sistem arasında kaldım. Size hangisini almalıyım? Bu ikisinden daha iyi öneriler varsa bekliyorum.

İşlemci olarak büyük fark var. 4060 ti ile 4060 arasında 30 FPS var ancak 4060 ti alırsanız işlemci isteyen oyunlarda FPS düşürebilir.

İleride ekran kartını upgradelerim diyorsan ilk sistemi al uzun süre değişmemeyi planlıyosan 2. yi al.

Normalde 4060 Ti var diye direkt onu alacaktım Ryzen 5 7500FLI sistemi yeni gördüm hem DDR5 AM5 olduğu için daha iyi olur gibi geldi ama karar veremedim o yüzden forumdan tavsiye almak istedim.

Normalde 4060 Ti var diye direkt onu alacaktım Ryzen 5 7500FLI sistemi yeni gördüm hem DDR5 AM5 olduğu için daha iyi olur gibi geldi ama karar veremedim o yüzden forumdan tavsiye almak istedim.
Hocam bencede arkadaşın dediğini yapın. İlk sistem sizi bayağı götürür ama ileride ekran kartı yükseltme ister.

Geri
Yukarı