20000 TL laptop önerisi

Bütçe
20000
Bilgisayar mühendisliği kazandım. Hem mühendislik için hemde oyun için laptop önerebilir misiniz?
Mühendislik için Laptop'lara herhangi bir özellik kazandırılmıyor taşıma veya başka yerde kullanım dışında, onun harici ekran ve gövde sağlam dayanıklı bir madde den üretilmiş şekilde satılan modeller var.

Hem fiyatına göre oyun için kusur çıkarmayacak, hem de dayanıklı bir madde tarafından üretilen bir model.

Mühendislik için Laptop'lara herhangi bir özellik kazandırılmıyor taşıma veya başka yerde kullanım dışında, onun harici ekran ve gövde sağlam dayanıklı bir madde den üretilmiş şekilde satılan modeller var.

Hem fiyatına göre oyun için kusur çıkarmayacak, hem de dayanıklı bir madde tarafından üretilen bir model.
Hocam Monster için hem anakart yakma hem kasa malzemesi, ısınma, fan sesi gibi bir sürü şikayet var. Bu şikayetler Abra kasalar için mi geçerli? Tulparda da bu sorunlar oluyor mu?

Mühendislik için Laptop'lara herhangi bir özellik kazandırılmıyor taşıma veya başka yerde kullanım dışında, onun harici ekran ve gövde sağlam dayanıklı bir maddeden üretilmiş şekilde satılan modeller var.

Monster malzeme kalitesini düşük tuttuğu için fiyatı uygun Monster kullanıyorum malzeme kalitesi çok kötü Monster alınmaz bir de 20k bütçesi var adamın Monster öneriyorsunuz. ASUS veya MSI varken.

Hocam bu Monster'dan cok daha iyi.
Artilari: RAM: 32, RTX 3080 var, 300 Hz monitör, 1 TB SSD.
Belki isiniyordur, isinmasi hakkinda bir bilgim yok.

Aynı ürünü önerecektim ki arkadaş önermiş 300Hz ekran RTX 3080 32 GB RAM bu özellikere göre çok iyi fiyatı var muadillerine göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı