20000 TL monitör ve Kasa Önerisi

Hocam PSU olarak Corsair seçin.

6700 XT daha çok performans veriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

6700 XT daha çok performans veriyor.

Eee biliyoruz herhalde arada fiyat farkı var.
Ve ikisi de farklı markaların testlere şöyle baksanız daha iyi olur
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tabii attığınız sistemde işlemci gibi farklar var daha yeni nesil anakart var falan ama benim attığım sistem daha avantajlı gibi ama son tercih sizin.

Son düzenleme:
Sizde ne güzel abartıyorsunuz. 5 bin liraya 2060 toplanır zaten hocam değil mi?

Ben orada 5 bin TL'ye 2060 toplanır demeyi kastetmedim ki :D benim demek istediğim 5 bin liraya zaten imkansız toplaması ama, 20 bin liralık sisteme 2060 yakıştırmanız çok saçma. Ben buna güldüm :D
Hocam sizde düşük görmüşsünüz 2060 sistemler 10000TL.

10 bin ile 20 bin arasında fark yok mu diyorsun yani :D adam 20 bin TL'lik sisteme 2060 yakıştırmış ben bununla dalga geçtim.
Sizde ne güzel abartıyorsunuz. 5 bin liraya 2060 toplanır zaten hocam değil mi?

Hocam piyasadan haberiniz yoksa yardımcı olmaya çalışmayın. Rica ediyorum. 12 bin TL'ye 3060'lı sistem biliyorum stokta hem de. 20 bin liraya 2060'lı sistem zor toplarsın ne demek ya? Bilgin yoksa yardımcı olmaya çalışma, bu yaptığın kişiyi uğraştırmaktan başka bir şey değil. İyi günler.

Bu hazır sistem ve monitör alabilirsin hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı