20000 TL Sistem önerisi

Hocam AMD sistemlerde WattMan hatası var yer miyim bu sistemde ve RTX 4060 beklemek mantıklı mı?

Hocam DLSS 3’ten yararlarlanmak istiyorsanız daha sonra mevcut sistemdeki kartı satıp yine alabilirsiniz. Beklemek biraz sıkıntı geliyor bana, ne zaman neye zam gelecek belli değil çünkü.

Hocam DLSS 3'ten yararlarlanmak istiyorsanız daha sonra mevcut sistemdeki kartı satıp yine alabilirsiniz. Beklemek biraz sıkıntı geliyor bana, ne zaman neye zam gelecek belli değil çünkü.

Bencede hocam şimdi düşündüm sıkıntı beklemek RTX 3070'teki 8 GB VRAM yeter mi ona göre alacağım.

Bencede hocam şimdi düşündüm sıkıntı beklemek RTX 3070'teki 8 GB VRAM yeter mi ona göre alacağım.

2K’da yetersiz olabilir belki, attığım diğer 6800 sistemi alabilirsiniz isterseniz. Ya da tam bir 1080P sistemi istiyorsanız:

2K'da yetersiz olabilir belki, attığım diğer 6800 sistemi alabilirsiniz isterseniz. Ya da tam bir 1080p sistemi istiyorsanız:

Hocam 2K ile 1080p arasındaki fark ne çözünürlukten başka.

Hocam 2K ile 1080p arasındaki fark ne çözünürlukten başka.

Çözünürlükten başka aklıma bir şey gelmiyor. Monitörden daha çok anlayan birileri size yardımcı olabilir çözünürlükten başka farkı varsa.

Geri
Yukarı