20000 TL TV önerisi

Im_Conqueror

Hectopat
Merhaba arkadaşlar yeni bir eve taşınacağız ve salonumuz için televizyon bakıyoruz hemen almak istiyoruz çünkü her şeyin fiyatı günden güne artıyor LG veya Samsung düşünüyorduk fakat MediaMarkt'a gittik orada TLC diye bir marka gördük gayet güzel gözüküyordu bu marka nasıldır? Televizyon hakkında pek bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim önerilerinizi bekliyorum önerirken neden önerdiğinizi söyleyin lütfen.
Bütçe: 10K-20K arası.

QN90A Neo QLED 4K Smart TV (2021)"

Geçtiğimiz günlerde Samsung mağazasında denk geldim bu modele evimde halihazırda 2 televizyon olmasına rağmen alasım geldi o derece mükemmeldi renkleri. Yakınındaki Samsung mağazasına gidip bakma şansın varsa diğer modeller ile kıyaslayabilirsin mağazada daha güzel siyah renk veren yoktu.

Hocam "Samsung 55QN90A" önerebilirim pek TV den anlamıyorum fakat önerenler var bu TV yi.
55 inç Gayet iyi bir Boyut üst modelleri çok fark ediyor fiuat olarak önerebilirim bunu.

QN90A Neo QLED 4K Smart TV (2021)"

Geçtiğimiz günlerde Samsung mağazasında denk geldim bu modele evimde halihazırda 2 televizyon olmasına rağmen alasım geldi o derece mükemmeldi renkleri. Yakınındaki Samsung mağazasına gidip bakma şansın varsa diğer modeller ile kıyaslayabilirsin mağazada daha güzel siyah renk veren yoktu.
Bakarım hocam yarın teşekkür ederim.
@Efe Karakaya @Mujo Corhamzic Arkadaşlar önerdiğiniz TV'lere baktım fakat görüntü kaliteleri ne kadar iyi olsa da inçi düşük geldi ben kendim birkaç model buldum yorumlarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar yeni bir eve taşınacağız ve salonumuz için televizyon bakıyoruz hemen almak istiyoruz çünkü her şeyin fiyatı günden güne artıyor LG veya Samsung düşünüyorduk fakat MediaMarkt'a gittik orada TLC diye bir marka gördük gayet güzel gözüküyordu bu marka nasıldır? Televizyon hakkında pek bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim önerilerinizi bekliyorum önerirken neden önerdiğinizi söyleyin lütfen.
Bütçe: 10K-20K arası.
Televizyon sehpasının veya ayırmak istediğiniz duvarın santimetre açısından en ve boy oranını söylerseniz inç hesabı yapıp uygun televizyonu önerebilirim.

Televizyon sehpasının veya ayırmak istediğiniz duvarın santimetre açısından en ve boy oranını söylerseniz inç hesabı yapıp uygun televizyonu önerebilirim.

Evin tam ölçüleri bende yok fakat 65-70-75 inç düşünüyorum az önce aradım sordum 75 inç sığıyor zaten komodini özel yaptıracağız.

Evin tam ölçüleri bende yok fakat 65-70-75 inç düşünüyorum az önce aradım sordum 75 inç sığıyor zaten komodini özel yaptıracağız.
Şunu belirteyim ozaman, mağazamızda samsung'un 55 inçlik televizyonunu evimizde ise 55 inç'lik yine LG'nin televizyonunu kullanıyoruz. Samsungdan acayip memmundum fakat LG'den hiç memmun değildim oyun modu yoktu , playstation bağladığınızda 0,5 saniye falan delayla oynuyordunuz.

Samsungun Neo Qled modelleri çok iyi modellerdir , bizzat denemiştim. Renkleri acayip güzel veriyor.

Şunu belirteyim o zaman, mağazamızda Samsung'un 55 inçlik televizyonunu evimizde ise 55 inç'lik yine LG'nin televizyonunu kullanıyoruz. Samsung'dan acayip memmundum fakat LG'den hiç memnun değildim oyun modu yoktu, PlayStation bağladığınızda 0,5 saniye falan delayla oynuyordunuz.

Samsung'un Neo QLED modelleri çok iyi modellerdir, bizzat denemiştim. Renkleri acayip güzel veriyor.

Hocam attığınız modele baktım çok hoşuma gitti teşekkür ederim bir de bir şey soracağım attığınız model ince ekran mı mağazada görmüştüm çok hoşuma gitti camdan farkı olmayan TV'ler vardı.
Bu arada şu model nasıldır? https://www.hepsiburada.com/samsung-75q60a-75-190-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-qled-tv-p-HBCV00000CSAN9?magaza=Samsung Türkiye

Hocam attığınız modele baktım çok hoşuma gitti teşekkür ederim bir de bir şey soracağım attığınız model ince ekran mı mağazada görmüştüm çok hoşuma gitti camdan farkı olmayan TV'ler vardı.
Bu arada şu model nasıldır? https://www.hepsiburada.com/samsung-75q60a-75-190-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-qled-tv-p-HBCV00000CSAN9?magaza=Samsung Türkiye
Güzel bu önerebilirim fakat bütçenizi aşıyor 23.700TL Ben biraz da cebinizde kalsın diye daha düşük bir öneri vermiştim. Bütçe sorun değilse Alınabilir bir model 👍

Geri
Yukarı