20000 TL'ye iyi kameralı telefon önerisi

Bütçe
20000

murathanc

Hectopat
Makaleler
1
20 bin bandında kamerası bir tık daha iyi telefon arıyorum.
YouTube'dan araştırayım diyorum hep bir reklam var gibi hissettiriyor.

S22 ve S23 FE S21'den gerek teknik gerekse kamera olarak çok daha üstün.
peki 22 ve 23fe kıyasladıgımda 23 pahalı ama özellik olarak neredeyse 22 her şeyde daha yukarıda. bunun sebebi nedir ?

peki 22 ve 23fe kıyasladıgımda 23 pahalı ama özellik olarak neredeyse 22 her şeyde daha yukarıda. bunun sebebi nedir ?
yani burda aslında 23 yerine sizin söylediğiniz model daha avantajlı oluyor zaten farkındayım ama merak ettim 23 fe daha fazla puana sahip ve fiyatı da fazla

s21 FE çok tavsiye edilmiş. İlk onu beklerdim açıkçası ama eskidiği için güncelleri mi atıyorsunuz? @tahademir @phwoonix_q2

yani burda aslında 23 yerine sizin söylediğiniz model daha avantajlı oluyor zaten farkındayım ama merak ettim 23 fe daha fazla puana sahip ve fiyatı da fazla
S21 FE ile aralarında 2.000₺ fiyat farkı var. 18.000₺ bütçeniz olsaydı S21 FE sizin için uygun olurdu fakat 20.000₺ bütçede daha iyi cihazlar var. S23 FE batarya olarak daha önde ve daha yeni bir cihaz olduğu için fiyatı biraz daha yüksek fakat S22 kamera ve çoğu konuda önde. 5 saat ekran süresi yeter diyorsanız S22 almanızı öneririm.

S21 FE ile aralarında 2.000₺ fiyat farkı var. 18.000₺ bütçeniz olsaydı S21 FE sizin için uygun olurdu fakat 20.000₺ bütçede daha iyi cihazlar var. S23 FE batarya olarak daha önde ve daha yeni bir cihaz olduğu için fiyatı biraz daha yüksek fakat S22 kamera ve çoğu konuda önde. 5 saat ekran süresi yeter diyorsanız S22 almanızı öneririm.
birazdan mağazaya gidip 22 ile 23fe test edicem internette kıyaslaması vs varsa da onlara bakıcam sanırım alıcam.
Başka marka ya da model tavsiyesi yok sanırım

Peki 22 ve 23FE kıyasladıgımda 23 pahalı ama özellik olarak neredeyse 22 her şeyde daha yukarıda. Bunun sebebi nedir?

Yani burada aslında 23 yerine sizin söylediğiniz model daha avantajlı oluyor zaten farkındayım ama merak ettim 23 FE daha fazla puana sahip ve fiyatı da fazla
Popülerite ve yeni çıkmasıdır büyük ihtimalle. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı