Diyete ne kadar devam edilmeli?

Zylex

Hectopat
Eylülden beri Aralığın sonuna kadar her gün yürüyüş ve diyetle 25 kilo verdim. Yıl başında spora yazıldığımda 95 kilo idim ve şuan 82 kiloyum. Ama daha inemiyorum. Vücut izin vermiyor. Ne yapmak lazım? 1.70 boyum var. @cinar_yasarrr

Vücut izin vermiyor diye bir şey yok aslında hocam. Benimki de biraz inatçı. Günde 20-25km yürüyorum ve 1500kcal alıyorum. Anca kilo verebiliyorum inanın. Sanki BMR'ım 0. Bedeninizi dinleyin en iyisi.

Kilo vermek yürüyüş, spor ile olmaz, kalori açığı ile oluşur. Fakat spor gibi şeyler yapmak yardım eder.

Bu siteden vücudunuzun kaç kalori istediğini hesapladıktan sonra bunun 500-750 kalori altını alınız.

Kalori hesaplamakla uğraşmak istemiyorsanız Fatsecret çok yardım edecektir.

Definasyon döneminde iyi kilo verdikten sonra 1 hafta boyunca gram vermedim sonra 1 kilo çiğköfte gömdüm yarınına kilo vermiştim. Belki bir günlüğüne resetleyebilirsiniz vücudu.

Kilo vermek yürüyüş, spor ile olmaz, kalori açığı ile oluşur. Fakat spor gibi şeyler yapmak yardım eder.

Bu siteden vücudunuzun kaç kalori istediğini hesapladıktan sonra bunun 500-750 kalori altını alınız.

Kalori hesaplamakla uğraşmak istemiyorsanız Fatsecret çok yardım edecektir.
Az önce hesapladım. 2633 kalori çıkıyor. Yani diyet için 500 kalori açığı bırakırsam 2133 kaloriye denk geliyor. Düz hesap 2200 kalori diyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı