20000 TL'ye kadar 4K 60" TV önerisi

Samsung QLED'ler ve diğerleri VA panelken Sony X90J IPS. IPS, VA'den biraz daha kaliteli görme açısı, siyah renk vs. olarak. Ama dediğim gibi Samsung, LG, Sony en iyi üçlü. Android'in verdiği özgürlük çok işinize yaramayacak ise marka fark etmez.

Marka fark ediyor benim için yeni TV alan yakınlarımada sordum LG Sony Samsung'dan çıkma dediler en iyisi Sony dediler ama bravia TV'lerde sanırım OLED yok yanlıyor muyum yoksa var mı bir de PS5'im var diye Sony bravia TV'ler daha bir ilgimi çekiyor.

Önerim eğer Netflix, exxen gibi yerlerden dizi, film izleyecekseniz bu üç markadan hangisi ucuz ise onu alın aşağı yukarı aynı kalitedeler ancak stremio, kodi gibi ücretsiz yerlerden izleyecek iseniz LG ve Samsung'a yüklemesi imkansıza yakın bir şey. Onun için Sony, olmaza Philips, o da olmazsa TCL, Vestel, Arçelik üçlüsünden birini öneririm Android olanlardan.
X90j o fiyata en iyilerden biri zaten şu an.
TCL olarak C728 öneririm, Philips model bilmiyorum, Vestel UA9800, Arçelik model bilmiyorum.

Aslında OLED almak istiyorum sanırım 15bin civarı bravia TV'lerde OLED yok şu an LG kullanıyorum LG'yi biliyorum iyi OLED kafamı karıştırıyor en iyisi ailem ile MediaMarkt veya Teknosa'ya gidip bir danışmak fikir edinmek.

Marka fark ediyor benim için yeni TV alan yakınlarımada sordum LG Sony Samsung'dan çıkma dediler en iyisi Sony dediler ama bravia TV'lerde sanırım OLED yok yanlıyor muyum yoksa var mı bir de PS5'im var diye Sony bravia TV'ler daha bir ilgimi çekiyor.
OLED zaten çok pahalı. LG OLEDler de 20 üzeri. Samsung zaten OLED TV satmıyor, QLED'e takmış kendi teknolojisi diye.
LG OLED65A16LA.APD 65 165 Ekran 4K Uhd Oled TV Fiyatı ve Özellikleri pardon varmış 20 bine LG OLED.
ancak Stremio, Kodi gibi ücretsiz yerlerden izleyecek iseniz LG ve Samsung'a yüklemesi imkansıza yakın bir şey. Onun için Sony, olmaza Philips, o da olmazsa TCL, Vestel, Arçelik üçlüsünden birini öneririm Android olanlardan.
Aslında LG OLED alınıp bir de yanına Android TV box da alınabilir çok istenirse.

Son düzenleme:
Sony XH90 kullanicisi olarak Sony derim Sony OLED'le neredeyse ayni siyahlara sahip goruntu muazzam oyunda super HDMI 2.1 destegi mevcut XJ90'da alabilirsin yani en iyisi daha sağlam. OLED'ler zamanla yaniyor. XJ90 alacaktim XH90'in beyaz tonlari daha iyi geldiği icin gozume onu sectim. Samsung ve LG'den daha saglamdir 90 ve 95 serileri Sony'nin.

Geri
Yukarı