20000 TL'ye taşınabilir oyun/iş bilgisayarı tavsiyesi

Windows tarafı;

Mac tarafı;
1607857758770.png

Bu videoda kullanılan Acer yukaridaki süper Ultra kral Lenovo'yu almayı değer mi değmez bana göre. 2080 daha güçlüdür 2070 ekran kartından. @PanzerTR @Lyrinx @PustiPowerV2 beni destekliyor mudur acaba.🤔🤗.
HP Omen 15 önerisi iyi fakat 15000 TL, konu sahibin daha fazla bütçesi olduğu için onu düşünmesin. Lenovo Legion modelleri iyidir. RTX 2070 yerine RTX 2080 laptop almak için 1300 TL fiyat farkı bence değer, bu videoya bakarak konuşursam ortalama 10 FPS fark var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benchmark testi için 4:38'e gidebilirsiniz.

HP Omen 15 önerisi iyi fakat 15000 TL, konu sahibin daha fazla bütçesi olduğu için onu düşünmesin. Lenovo Legion modelleri iyidir. RTX 2070 yerine RTX 2080 laptop almak için 1300 TL fiyat farkı bence değer, bu videoya bakarak konuşursam ortalama 10 FPS fark var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Benchmark testi için 4:38'e gidebilirsiniz.
Bütçe arttırabiliyor olsam 1300 TL'yi verirdim ama maalesef. Sanırım tercihimi Lenovo' dan yana kullanacağım. Sadece yılbaşında indirim olur mu onu düşünüyorum.

Lenovo servisi kötü, iyi olmayan bir deneyim yaşadım. Bu serilerde coil whine işlemci cızırtı ses sorunu ve de ışık sızması çok fazla. Önermem pek. Bunlar haricinde iyi makina ama. Ben iade ettim lenovoya. Şuanda Msi GL75 veya GE75 Raider bakınıyorum.

Oyun olmiyacaksa Macbook alabilirsiniz.
Monster ve Casper önereceklere...

Geri
Yukarı