20000TL sistem önerisi

Çok güzel görünüyor. 700TL üzerine ekleyebilirim. Anakart'ta ram slotu nedir hocam? Elimde aynı ramden 8x2 şeklinde var. 2 tane almayabilirim ama alırsam 32'ye çıkartabilir miyim?
@messinicocugu Hocam senin önerilerini takip ediyorum forumda. Senin bana bir önerin var mı? Tercihim ryzen ama öyle ağır bir tercihte değil

Çok güzel görünüyor. 700TL üzerine ekleyebilirim. Anakartta RAM slotu nedir hocam? Elimde aynı RAM'den 8x2 şeklinde var. 2 tane almayabilirim ama alırsam 32'ye çıkartabilir miyim?
@messinicocugu hocam senin önerilerini takip ediyorum forumda. Senin bana bir önerin var mı? Tercihim Ryzen ama öyle ağır bir tercihte değil.

Hocam Ryzen güzel de pahalı işlemciler yav bende düşünüyorum yeni sistem toplamak da yine Intel'e devam ederim muhtemelen.

Çok güzel görünüyor. 700TL üzerine ekleyebilirim. Anakartta RAM slotu nedir hocam? Elimde aynı RAM'den 8x2 şeklinde var. 2 tane almayabilirim ama alırsam 32'ye çıkartabilir miyim?
@messinicocugu Hocam senin önerilerini takip ediyorum forumda. Senin bana bir önerin var mı? Tercihim Ryzen ama öyle ağır bir tercihte değil

Ekran kartını ASUS Dual mini 3060 Ti yaparak bunu alabilirsiniz hocam:
Toplarsan böyle bir sistem de olabilir:
19000TL tutuyor.

Ekran kartını ASUS Dual mini 3060 Ti yaparak bunu alabilirsiniz hocam:
Toplarsan böyle bir sistem de olabilir:
19000TL tutuyor.

Önerin için teşekkür ederim hocam. Linkteki hazır bilgisayar güzel duruyor. 1000TL fazla verip ASUS Dual mini 3060 Ti yerine Asus Dual - RTX3060TI 8G-V2-OC-8GB yapsam bana faydası olur mu? 1000TL kadar yukarı çıkabilirim.

Birde 12400F yerine 12500'ün farkı nedir? 750TL fazla vermeye değer mi?

Son soru olarak çok soru soruyorum ama bir kez alıp uzun süre kullanmak istiyorum. Elimde kısa süredir kullandığım Corsait 2x8GB DDR4 3200MHz ram kitim var. Anakartı 4 slot ramli bir karta yükseltsem (b660m-a) hem kendi ramlerimi hem sistemden gelenleri birleştirsem sorun olur mu?

21.000 - 22.000TL'yi zorlayabilirim. Elimde tuttuğum kripto para yükselişte şu an.

Kalan 4K civarı parayı monitöre yatırırsınız.

Önerin için teşekkür ederim hocam. Bunu da değerlendireceğim

Son düzenleme:
Önerin için teşekkür ederim hocam. Linkteki hazır bilgisayar güzel duruyor. 1000TL fazla verip ASUS Dual mini 3060 Ti yerine ASUS Dual - RTX3060 Ti 8G-V2-OC-8 GB yapsam bana faydası olur mu? 1000TL kadar yukarı çıkabilirim.

Bir de 12400F yerine 12500'ün farkı nedir? 750TL fazla vermeye değer mi?

Önerin için teşekkür ederim hocam. Bunu da değerlendireceğim.

Hocam 3060'yi yaptığında 21bine çıkıyor sanırım fiyat. O fiyata kendin 3070 sistem dizersin bence.

Hocam 3060'yi yaptığında 21bine çıkıyor sanırım fiyat. O fiyata kendin 3070 sistem dizersin bence.
Kendim sistem dizmekte aşırı kötüyüm hocam. Kendimi biraz zorlayıp 21-22 civarına alabilirim. Elimde tuttuğum kripto para yükselişte. Sistemlerde çok güzel mümkün olan en üst seviyesini alıp uzun bir süre rahat etmek istiyorum. Anakartı 4 ram slotuna çıkartıp Corsair Vengeance 3200MHz 2x8GBB ile birleştirsem sorun olmaz herhalde.
Hocam Ryzen güzel de pahalı işlemciler yav bende düşünüyorum yeni sistem toplamak da yine Intel'e devam ederim muhtemelen.
Evet maalesef öyle bir sorun var. Yoksa gönlüm hep Ryzen'de. Sanırım bu sefer intel kullanıcam

Son düzenleme:
Kendim sistem dizmekte aşırı kötüyüm hocam. Kendimi biraz zorlayıp 21-22 civarına alabilirim. Elimde tuttuğum kripto para yükselişte. Sistemlerde çok güzel mümkün olan en üst seviyesini alıp uzun bir süre rahat etmek istiyorum. Anakartı 4 RAM slotuna çıkartıp Corsair Vengeance 3200MHz 2x8gbb ile birleştirsem sorun olmaz herhalde.

Evet maalesef öyle bir sorun var. Yoksa gönlüm hep Ryzen'de. Sanırım bu sefer Intel kullanacağım.

Hocam bana sorarsan sakin sakin diz çünkü bütçen rahat 3070 sistem toplamaya müsait.
Ayrıca uğraşmayım diyorsan hazır olarak şu var indirimde şu an.

Hocam bana sorarsan sakin sakin diz çünkü bütçen rahat 3070 sistem toplamaya müsait.
Ayrıca uğraşmayım diyorsan hazır olarak şu var indirimde şu an.
Bunu hiç görmemiştim bu fiyata. Açıkçası bu daha çok aklıma yattı. Ryzen 7 5700X yükseltmesi yapacak bütçeye sahibim. Sence nasıl olur?

Yanlış bilmiyorsam Inno3D TR'de çok bilinmeyen ama yurt dışında oldukça iyi bir markaydı.

Bunu hiç görmemiştim bu fiyata. Açıkçası bu daha çok aklıma yattı. Ryzen 7 5700X yükseltmesi yapacak bütçeye sahibim. Sence nasıl olur?

Yanlış bilmiyorsam INNO3D TR'de çok bilinmeyen ama yurt dışında oldukça iyi bir markaydı.

O şekilde olur hocam işlemci ve anakart yükseltebilirsiniz.
Yeni indirime girdi zaten bu hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı