2000TL 144Hz 1ms monitör önerisi

Sipariş verdik bakalım ne zaman varacak.
LG monitör geldi. Sol üsste ufak LCD ışık sızması var ama çok göz almıyor. Göz bir süre sonra alışıyor. Bu arada siyah ekranda oluyor normal olarak. Oyun oynarken veya siteler arası gezerken bir problem yok. Onun haricinde Ghosting'e rastlamadım. Renkler çok çok canlı değil ama cansızda değil yani. Eski monitörümden kat kat iyi tabii ki de hem renk olarak hem diğer özellikler bakımından. Oyun oynarken adeta zevk veriyor kullanıcıya. Monitör arayüzü vs akıcı takılma yok. Yaptığım işlemleri anında algılayıp ekrana veriyor. Kocaman kutuyla geliyor. Kargo elemanı ürünü getirirken şaşırdım bu kadar büyük müydü ya dedim. 24 inç bile bana büyük geldi. 27'yi düşünemiyorum. Bu arada ghosting testinde kamera tutun ekrana vs deniyor ama çıplak gözle gayet ghosting var mı yok mu algılanabiliyor. En azından ben çok hassasım bu tür konularda. Motionblur reduction açınca ghosting oluyor. Kapatınca diğer ayarları elleyince gram olmuyor. Ben şimdi konu açacağım monitör hakkında ne varsa yazabilirsiniz.

Dediklerinin aynılarını yaşadım birebir.

Hayırlı olsun hocam konunuza baktım güzel bir inceleme olmuş ellerinize sağlık hocam ilk başta 24inç bana da büyük gelmişti ama sanki artık bana 24inç küçük geliyormuş gibi yani uzun süre kullandıkça büyük gelmemeye başlıyor :) uzun zaman gider inşallah iyi akşamlar.
Çok teşekkür ederim. Yok yok küçük gelmesin :D Masa ufak valla bu zar zor sığdı.

Geri
Yukarı