2000TL Bandında 165Hz Üstü Oyuncu Monitörü Tavsiyesi

Affli mi Ge

Hectopat
2000TL bandında bütçeye sahibim en az 165Hz hızlarında 1ms altı monitör tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sistemim; RX 570, Ryzen 5 2600, 16GB 3000Mhz Ram

MSI marka monitör buldum ama fiyatı MSI olmasına rağmen dikkat çekici derecede ucuz şüphelendim, monitör özelliklerine çok hakim değilim, parlaklık gibi renk kalitesi veya LCD mi LED mi daha iyi bilmiyorum oyun için bu yüzden sormak istedim. MSI Optix G27C4 27" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı ve bir diğeri MSI Optix MAG272C 27" 165Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full Fiyatı

Son düzenleme:

Freesync, Mavi Işık Filtresi ve Flicking Free teknolojileriyle sağlam bir monitördür. Ayrıca 8 bit renk desteği vardır. Tavsiyem budur.

Spesifik bir sebebi var mi istememenizin?
Asus ROG Strix RX570 model ekran kartını kullanıyorum ve bu ekran kartı diğer markalarda çok daha serin çalışıyor, sıcaklıktan yana bu aralar iyice başım ağrıdı, ayrıca Asus TUF monitörlerde olumsuz yorumlar çok fazla ''Asus TUF mühendisleri Kendini Batırmaya mı Çalışıyor?'' gibi bir video da görmüştüm ayrıca, bu yüzden Asus marka gerçekten takıntım var ama yazıyı düzenledim öneriyor ise insanlar vardır bir bildikleri bu olumsuzluklar belki de bana denk gelmiştir.
Hangi oyunları oynuyorsun ? CS:GO ise Curved alışamazsın 27 inç büyük gelir.
Rekabetçi oyunlar ağırlıklı olmak üzere Rainbow Six, Valorant, birde LoL oynuyorum.

Freesync, Mavi Işık Filtresi ve Flicking Free teknolojileriyle sağlam bir monitördür. Ayrıca 8 bit renk desteği vardır. Tavsiyem budur.
Konuda yazdığım gibi çok dikkat çekici derecede MSI marka olmasına rağmen diğer markalardan ucuz ve Türkiye'de inceleme videosu bile yok forumlarda çok az bahsediliyor Türkiyeyi geç yabancılarda bile inceleme videosu neredeyse bulunmuyor, 2 tane ancak bulabildim çok şüphelendim yoksa benimde aklımda bu var.
@Recep Baltaş bey sizin düşünceleriniz nedir acaba özellikle MAG273C hakkında neden ilginç bir şekilde ucuzlar ve kronik sorunları olduğu söyleniyor sizce de alınmalı mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı