165Hz oyuncu monitörü önerisi

Leviosa04

Decapat
Daha fazla  
Selam. Hayırlı günler dilerim hepinize, bir bilgisayar topladım ancak monitörde 2 monitör arasında kaldım. Sizce?

ASUS Tuf Gaming VG247Q1A 23.8 inç 165Hz 1ms Full HD FreeSync Gaming Monitör'ü mü tercih etmeliyim?
ViewSonic 23.8" VX2418-P-MHD 165Hz 1ms HDMI DP VA FHD Adaptive Sync Gaming Monitör'ü mü tercih etmeliyim?

Değerli fikirleriniz için teşekkürler. Herkese mutlu günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben 27" olandan bahsetmiyorum. Attığıma dikkatli bakarsanız 23.8"
Fiyat kısmı G24F-2 için, kalan yorumlar 27G2SPU için. Genel yorum olmak zorunda değil.

Fiyat kısmı G24F-2 için, kalan yorumlar 27G2SPU için. Genel yorum olmak zorunda değil.
Şimdi anladım dediğinizi fakat ben zaten isteyerek böyle attım çünkü konu sahibi ne tür oyunlar oynayacağını veya ne yapacağını belirtememiş bu yüzden hem AOC hemde Gigabyte attım.

Hakkında videolar izledim, ghosting yok denecek kadar az gözüküyor bu fiyat bandında iyi gibime geldi.

Daha düşük bütçeli ürün arıyorsanız bu modeli tercih edin.

Daha düşük bütçeli ürün arıyorsanız bu modeli tercih edin.
Hocam değerli yorumların için teşekkürler. İlk attığım modelle ilgili videolar izledim ve fazlasıyla rahatsız edecek bir ghosting göremedim. Şimdilik bu monitörde karar kıldım gibime geliyor. Gelişme olursa buradan yazarım hayırlı geceler dilerim.

Geri
Yukarı