2000TL gamepad önerisi

venfegul3454

Hectopat
Yer
S
Daha fazla  
2000TL kadar gamepad önerir misiniz? Hikaye tabanlı ve FIFA 24 oynayacağım. Birçok kişi Xbox gamepad öneriyor ama AA pil ile çalışıyor. Sarjlı değil. Bluetooth 200 TL'ye TP-Link aparat. O ucuz alınabilir. Pil ile 5-6 gün dayandıgını söylüyorlar. Duracell şarj edilebilir makinesi ve pil 1000TL. Her ucu masrafa dokunuyor bu gamepadin. Harici Controller gamepad önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Xbox Controller alın ve bir süre kablolu şekilde kullanın. Paranız olunca da Varta'nın 400 TL civarında şarjlı pil seti var onu alırsınız. Ondan sonra da Bluetooth olarak kullanabilirsiniz.

3 senedir kullanıyorum taş gibi gamepad, Type-C ile şarj ediyorsun.
Malzeme kalitesi olarak hissiyatı iyi mi hocam sağlamlığı veriyor mu? gerçi 3 senedir kullanıyorum diyorsunuz.

Hocam bluetooth tp link vs. olanlarda gecikme yasanıyor mu?
Ben bir gecikme hissetmedim. TP-Link UB500 ile kullanıyorum. God of War, Genshin, NFS hatta denemek için OW2 bile oynadım biraz oldukça iyi. Bastığınız gibi hareket ediyor. Onun dışında çok rahat, elinize aldığınız an kaliteyi hissediyorsunuz.

Malzeme kalitesi olarak hissiyatı iyi mi hocam sağlamlığı veriyor mu? Gerçi 3 senedir kullanıyorum diyorsunuz.

Gayet sağlam birkaç kez yere düştü bir şey olmadı. Tek yaşadığım problem geçen sene oldu. Tuşa bastığımda yandaki tuşu algılamasıydı. Onu da araştırdım içi tozlandığı için oluyormuş. Üfledim geçti :D titreşimli ayrıca kademe kademe ayarlayabiliyorsunuz. Ben çok ucuz fiyata almıştım tabii, şu anki fiyatını hak eder mi bilmiyorum piyasasını ama gayet memnunum ben. Hiçbir kopma vs yaşamadım bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı