1500-2000TL Gamepad önerisi

hocam yanlış olmasın ama burda bluetooth yazmıyor ?

yazım hatası ise bu ürünü almayı düşünüyorum , size fiyatı toplam kargo gümrük vergi ne kadara geldi hocam ?
Baktığın ürünün toplam bedeli bu, bunun dışında da gümrük vergisi ödemezsin.
1714992318480.png

Hocam yanlış olmasın ama burada Bluetooth yazmıyor?

Yazmıyor olabilir gördüğünüz üzere görselde bıraktım kendi SS'lerim Bluetooth da var 2.4 GHz dongle da kablolu bağlantı da ürün 2100'e geldi çantasıyla birlikte çantasız şekilde alırsan daha uyguna geliyor. Yazını yanlısı yok linkte doğru aldığınız takdire 3'lü bağlantılı Xbox dizaynlı hall effect versiyonu gelecektir.

Dosya Ekleri

• IMG_20240426_110858.jpg
    IMG_20240426_110858.jpg
    148,6 KB · Görüntüleme: 25
Yazmıyor olabilir gördüğünüz üzere görselde bıraktım kendi SS'lerim Bluetooth da var 2.4 GHz dongle da kablolu bağlantı da ürün 2100'e geldi çantasıyla birlikte çantasız şekilde alırsan daha uyguna geliyor. Yazını yanlısı yok linkte doğru aldığınız takdire 3'lü bağlantılı Xbox dizaynlı hall effect versiyonu gelecektir.
anladım , ürün kaç günde elinize ulaştı acaba ?

anladım , ürün kaç günde elinize ulaştı acaba ?
Daha önce Çatalca Muratbey Gümrük Müdürlüğünden bir arkadaşımla görüşmüştüm. Ürünlerin kabul edilmeme durumu da olabiliyor. Daha önce alışveriş yaptın mı bilmiyorum. Yaptıysan aklında bulunsun. Fiyat kuralını eklemedim. Fiyat sınırı da vardı. Bila tutar üstünde ise fark alınıyor.
Kurallar,
  • Ayda 5 sipariş verilebilir.
  • Ürün sayısı 5'i geçemez.
  • Tütün ürünleri v.b sınırlıdır.

Aktif kullanıyorum DualSense ve Xbox bunun getir götürünü yapar.

Üstte arkadaşlarin atılan linklerde hall effect var mı bilmiyorum ama benim attığım linkte hall effect versiyonu geliyor ve Xbox dizaynlı artı olarak da Bluetooth, 2.4 dongle, kablolu kullanım olan versiyonudur bazıları Bluetooth yazmadığı için tek 2.4 GHz sanıyor tek 2.4 GHz veya tek Bluetooth veya hall effect olmayan versiyonları da var linkte ki ürün en iyi versiyonudur.
Aldım hocam tavsiyen için teşekkür ederim🫶.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-06-21-18-03-760-edit_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    Screenshot_2024-05-06-21-18-03-760-edit_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 17

Yeni konular

Geri
Yukarı