2000TL gamepad önerisi

Bütçem maksimum 2000 lira. Gamepad alacağım ama eğer 1400'ün altından alırsam yanına Elden Ring de alacağım. Dizaynı fark etmez; kaliteli olsun, uzun vadede sıkıntı çıkmasın yeter. Bir de mümkünse kablosuz olsun ama kablolu önerilere de açığım. PC için olacak yazmayı unutmuşum.

DualSense'si veya Xbox kollarına bak ama Xbox kolu akıtsan yanına bataryada al pil ile uğraşılmıyor 2 konsolda güzel kendine uygun olanı seç.

dualsense yada dualshock asla alma bilgisayar icin hem xbox a göre iyi calismiyor hemde tus dizaynı cok kotu bence xbox microsoftun oldugu icin bilgisayarda en iyi o calisir onerim kablolu ben 2 yildir kullaniyorum titresimi vb cok iyi mekanik tuslara sahip macrosu var razer wolverine v2

dualsense yada dualshock asla alma bilgisayar icin hem xbox a göre iyi calismiyor hemde tus dizaynı cok kotu bence xbox microsoftun oldugu icin bilgisayarda en iyi o calisir onerim kablolu ben 2 yildir kullaniyorum titresimi vb cok iyi mekanik tuslara sahip macrosu var razer wolverine v2
Hocam diğer hocalarımın tavsiyesi üzerine şubat ayında 9. nesil Xbox aldım. Gayet memnunum öneriniz için de teşekkürler :)

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı