1500-2000 TL kablosuz oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
2000
BlackShark v2'nin kablosu ne kadar sağlam bilemiyorum ama kablosuz kulaklıklar her türlü daha uzun ömürlü olur gibi geliyor bana.

Bu da güzel alternatifmiş ama ses sürücüsü bakımından H3 Wireless daha iyi sanırım. Bu arada tam olarak ne kadar süredir kullanıyorsun ve bağlantıda kopma gecikme gibi durumlar oluyor mu hiç?

Hocam 7 ay oldu hemen hemen. Bir sorun yaşamadım ki çok hafif yok gibi hissettiriyor. Mikrofon gayet iyi ses alıyor. Lightspeed teknolojisi kullanıyor ve 2 oda yana gidince kesiliyor.

3500-4000 TL üzerine çıkamayacaksan kablosuz hayalinde vazgeç.
Hocam zaten sağlam ise kablolu kulaklık önerilerine de açığım demiştim ille de kablosuz önermek zorunda değilsiniz. Keza önceki sayfada kablolu bir kaç model linki bırakmıştım. Kablolu modeller arasından da seçebilirim.

Bu fiyatta adam akıllı kablosuz yok ama kablolu olarak attığım çok iyi.
Bu kulaklığı Vatana gidip elden satın aldım bu sabah. Kulaklıkla ilgili ilk deneyimlerim güzel, memnunum diyebilirim. Belki hakkında bir inceleme de yazarım ki yazarsam bu başlık altında paylaşmış olurum.

Son düzenleme:

Blody MR710 Benim'de bugün gözüme kestirdiğim kulaklıklardan oldu fiyatını göz önünde bulundurursak 2.4GHz Wireless, Bluetooth, 50mm sürücü ile dikkatımı çekti fakat hiçbir yerde video açılış göremedim türklerden.

Bu kulaklığı Vatana gidip elden satın aldım bu sabah. Kulaklıkla ilgili ilk deneyimlerim güzel, memnunum diyebilirim. Belki hakkında bir inceleme de yazarım ki yazarsam bu başlık altında paylaşmış olurum.

Kulaklık hakkındaki görüşlerim ve fikirlerim bu incelemede yazıyor.

Bu arada şu an bu kulaklık KDV zammı ve ucuz stokların bitmesi ile en ucuz 4100TL'ye bulunabiliyor 😬 (2190TL'ye aldım)
Special Edition olmayan versiyonu ise 2900TL'den başlıyor. Ucuzken alanlar adına mutlu, kaçıranlar için ise üzgünüm :(

Blody MR710 Benim'de bugün gözüme kestirdiğim kulaklıklardan oldu fiyatını göz önünde bulundurursak 2.4GHz Wireless, Bluetooth, 50mm sürücü ile dikkatımı çekti fakat hiçbir yerde video açılış göremedim türklerden.
Hocam sırf buna cevap vermek için üyelik oluşturdum daha 5 gün önce elime ulaştı MR710 ses kalitesi çok iyi fakat mikrofonu berbat ötesi berbat okadar kötü ki senin yerine başkası konuşsa anlaşılmaz driveri yok sırf bu yüzden iade edicem asla almayın.

Geri
Yukarı