2000TL oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Ufukasd

Kilopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar 2000TL'ye oyuncu kulaklığı arıyorum kablolu veya kablosuz fark etmez 7.1 ve mikrofonu iyi olursa sevinirim şimdiden teşekkürler.

5 yıllık SteelSeries kullanıcısıyım ve çok menun kaldım 2 farklı kulaklığını kullandım SteelSeries Artics 5 kullandığım ilk SteelSeries kulaklığımdı sonra da başka kulaklık kullanamadım

5 yıllık SteelSeries kullanıcısıyım ve çok menun kaldım 2 farklı kulaklığını kullandım SteelSeries Artics 5 kullandığım ilk SteelSeries kulaklığımdı sonra da başka kulaklık kullanamadım
Steel Series alınacaksa 1 veya 3 alınır diğer üst modellerindeki malzeme kalitesi vs. Aynı sadece fiyatı yüksek.

Aslında şu an kulağımda Cloud 2 var yeni aldım fakat mikrofonu iyi gelmedi bana yoksa ben mi yapamadım ayarları bilmiyorum bu yuzden iade edip başka bir şey almayı düşünüyorum Cloud 2 driverı varsa da bulamadım sadece kulaklığı çıkardım taktım ve test ettim yapmam gereken driven veya ayar varsa söyleyebilir misiniz konu dışı ama yine de söyleyeyim.
hocam 2000e çok zor çıkarım 2200 aşar beni indirim bulursam bakacağım.
Razer BlackShark V2 USB 7.1
Buna da bakacağım hocam teşekkürler şimdiden.

Razer BlackShark V2 USB 7.1

4 saat boyunca Cloud2'yi düzeltmeye çalıştım fakat düzeltemedim kulaklığın kendisi kuzenimden bile yaşlı olduğu için sanırım yeni modellere yöneleceğim BlackShark V2 alıyorum tavsiyeleriniz için teşekkür ederim tekrardan ^^

Son düzenleme:
4 saat boyunca Cloud2'yi düzeltmeye çalıştım fakat düzeltemedim kulaklığın kendisi kuzenimden bile yaşlı olduğu için sanırım yeni modellere yöneleceğim BlackShark V2 alıyorum tavsiyeleriniz için teşekkür ederim tekrardan ^^

Güzel günlerde kullanın, hayırlı olsun 🙂 👍.

Yeni konular

Geri
Yukarı