1500-2000TL oyuncu kulaklığı tavsiyesi

Mr.BlackRock

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T7 V25.1.2 17,3" Gaming Laptop - i7-11800H, RTX3060 Max-Performance, 16GB DDR4
Meslek
Öğrenci
1500-2000TL 7.1 veya 7.1 Surround oyuncu kulaklığı tavsiyesi istiyorum, Corsair Void Elite RGB 7.1 USB almıştım fakat dip ses sorunu vardı iadesini gerçekleştirdim şimdi tekrar seçenekleri değerlendiriyorum, iyi bir 7.1'e sahip olmasını, mikrofon kalitesinin iyi olmasını önemsiyorum onlar dışındaki etkenleri göz ardı edebilirim, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1500-2000TL 7.1 veya 7.1 Surround oyuncu kulaklığı tavsiyesi istiyorum, Corsair Void Elite RGB 7.1 USB almıştım fakat dip ses sorunu vardı iadesini gerçekleştirdim şimdi tekrar seçenekleri değerlendiriyorum, iyi bir 7.1'e sahip olmasını, mikrofon kalitesinin iyi olmasını önemsiyorum onlar dışındaki etkenleri göz ardı edebilirim, tavsiyelerinizi bekliyorum.
https://www.sinerji.gen.tr/razer-blackshark-v2-x-siyah-usb-gaming-kulaklik-p-4510
Bu ya da
HYPERX Cloud II Gaming Kulak Üstü Kulaklık KHX-HSCP-RD Kırmızı
Bence bu ikisinden birini tercih edebilirsin

Biri USB giriş diğeri jack girişli bana USB daha pratik geliyor ama fiyat farkı varsa ucuz olanı almak mantıklı gibi.

Cloud II için de dip ses sorunu yorumları var. Bir fikriniz var mı?

Cloud ll alın.

BlackShark V2 veya Cloud Alpha, ses kartınız kötüyse mecburen BlackShark V2 tercih etmelisiniz.
Cloud Alpha'nın herhangi bir yazılımı yok, Dolby veya DTS ile 7.1 ekleyip EQ ayarı yapılabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı