2000TL telefon önerisi

Bütçe
2000TL

Hocam bataryası iyi ama o kadar büyük bataryaya hızlı şarj yok.
Performansı da çok kötü.
Yani iyi cihaz ama 2100'e 3/32'lik versiyonunu almak çok kazık olur.
Vivo Y11s var performans ve hızlı şarj noktasında daha iyi olan ama o da fiyatını hiç hak etmiyor, 1700 TL'lik cihazı 2300'e satıyorlar.

Vatan ve Teknosa gibi yerlerden alacaksanız her şekilde kazık yemiş olacaksınız maalesef.

Hocam bataryası iyi ama o kadar büyük bataryaya hızlı şarj yok.
Performansı da çok kötü.
Yani iyi cihaz ama 2100'e 3/32'lik versiyonunu almak çok kazık olur.
Vivo Y11s var performans ve hızlı şarj noktasında daha iyi olan ama o da fiyatını hiç hak etmiyor, 1700 TL'lik cihazı 2300'e satıyorlar.

Vatan ve Teknosa gibi yerlerden alacaksanız her şekilde kazık yemiş olacaksınız maalesef.
Kazık yiyecez artık napalım. Önerdiğin bir telefon var mı?

Xiaomi, POCO ve Oppo gibi markaların 2-3K'lık telefonların 1 sene sonra ömrü doluyor bence. Kullanılamaz hale geliyor. Binlerce exploitler güncelleme hataları IMEI sorunları ROM problemleri. İnternetten alacaksan garantili bi yerden alıver. Ben olsam Apple marke bi telefon alırdım ama Oppo tercih edebilirsin.

Xiaomi, POCO ve Oppo gibi markaların 2-3K'lık telefonların 1 sene sonra ömrü doluyor bence. Kullanılamaz hale geliyor. Binlerce exploitler güncelleme hataları IMEI sorunları ROM problemleri. İnternetten alacaksan garantili bir yerden alıver. Ben olsam Apple marke bir telefon alırdım ama Oppo tercih edebilirsin.

Hocam 1 yıl 3 aydır 2200 TL'lik Realme 5I kullanıyorum hala performans olarak ilk gün gibi ne diyorsunuz?
Oppo bile değil, alt markası Realme kullanıyorum yani 😂

Arkadaş MediaMarkt, Teknosa gibi yerlerden almayacak olsa daha iyi cihazlar var elbet ama şu anlık en iyileri bu konuda önerilenler :)

Hocam 1 yıl 3 aydır 2200 TL'lik Realme 5I kullanıyorum hala performans olarak ilk gün gibi ne diyorsunuz?
Oppo bile değil, alt markası Realme kullanıyorum yani 😂

Arkadaş MediaMarkt, Teknosa gibi yerlerden almayacak olsa daha iyi cihazlar var elbet ama şu anlık en iyileri bu konuda önerilenler :)
Xiaomi, POCO ve Oppo gibi markaların 2-3K'lık telefonların 1 sene sonra ömrü doluyor bence. Kullanılamaz hale geliyor. Binlerce exploitler güncelleme hataları IMEI sorunları ROM problemleri. İnternetten alacaksan garantili bi yerden alıver. Ben olsam Apple marke bi telefon alırdım ama Oppo tercih edebilirsin.
Oppo konusunda haksızsınız fakat POCO ve Redmi hakkında haklısınız. Bence Xıaomi iyi iş yapıyor fakat Redmi ve POCO'da işi batırıyor. Mi serisi çok iyi.

C21 işte 32 GB diye almaktan vazgeçtim, vivo Y11s 2.3K 300TL'de ekleyemem eklesemde 100 daha verip C25 alırım daha mantıklı gelir ama ekleyemem işte. D

Pardon hocam C25'in Teknosa'daki fiyatını görmemişim.
Y11s yerine Teknosa'dan C25 almak çok çok daha mantıklı.
Arttırmak istemiyorsanız seçeneklerin hepsi çok kısa ömürlü maalesef.

Geri
Yukarı