2000TL telefon önerisi

Bütçe
2000TL

klearez

Femtopat
Daha fazla  
Selam, 2000TL bandında bir telefon arıyorum. 2000TL bandında telefon önerebilir misiniz? (Teknosa, Vatan'ya da MediaMarktan gidip alacağım ona göre önerirseniz sevinirim.) Bir de telefonda arada bir oyun oynamak istiyorum. Kamerası önemli değil, şarjı uzun giden telefon olursa sevinirim.

Selam, 2000TL bandında bir telefon arıyorum. 2000TL bandında telefon önerebilir misiniz? (Teknosa, Vatan'ya da mediamarktan gidip alacağım ona göre önerirseniz sevinirim.) Bir de telefonda arada bir oyun oynamak istiyorum. Kamerası önemli değil, şarjı uzun giden telefon olursa sevinirim.

Realme C25 öneririm ama Vatan, Mediamarkt gibi yerlerde ne kadar bilemem fiyatı.
İnternet üzerinden almanız daha iyi olur, arada 500-600TL gibi ciddi fiyat farkları oluyor çünkü.
Şu an kendi sitelerinden baktım, sadece Vatan'da 2400 TL'ye Realme C25 var.
Onun dışında hiçbir mağazadaki cihazlar kesinlikle alınabilir değil, GM 21 Pro bile 2800 TL.

Realme C25 öneririm ama Vatan, MediaMarkt gibi yerlerde ne kadar bilemem fiyatı.
İnternet üzerinden almanız daha iyi olur, arada 500-600TL gibi ciddi fiyat farkları oluyor çünkü.
Şu an kendi sitelerinden baktım, sadece Vatan'da 2400 TL'ye Realme C25 var.
Onun dışında hiçbir mağazadaki cihazlar kesinlikle alınabilir değil, GM 21 Pro bile 2800 TL.

İnternetten alamam işte anca bu mağazalardan alabilirim. Realme C25 MediaMarkt ve Vatan da 2400TL. Bütçem kısıtlı Max 2150 gibi aşabilirim 400TL aşamam. Başka var önerebileceğin bir şey var mı?

İnternetten alamam işte anca bu mağazalardan alabilirim. Realme C25 MediaMarkt ve Vatan da 2400TL. Bütçem kısıtlı Max 2150 gibi aşabilirim 400TL aşamam. Başka var önerebileceğin bir şey var mı?

Ne yazık ki yok hocam :(

Mağazaya gidip fiyatlara bakıp öyle konu açsanız daha iyi olur, kendi internet siteleri ile mağazaları arasında bile fark oluyor.

Hiç mi yok 2000TL'ye telefon.

Vatan üzerinde bu var:

Teknosa üzerinde bu var:

Realme C21 alınabilir aslında, ama Samsung A02 almayın asla.

Alınabilir hocam.
Ama mağazada fiyatı daha pahalı olabilir.

Vatan üzerinde bu var:

Teknosa üzerinde bu var:

Realme C21 alınabilir aslında, ama Samsung A02 almayın asla.

Alınabilir hocam.
Ama mağazada fiyatı daha pahalı olabilir.

Sorunu yok değil mi telefonun? Anlamam da bu konulardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı