2000TL telefon önerisi

Bütçe
2000TL
Pardon hocam C25'in Teknosa'daki fiyatını görmemişim.
Y11s yerine Teknosa'dan C25 almak çok çok daha mantıklı.
Arttırmak istemiyorsanız seçeneklerin hepsi çok kısa ömürlü maalesef.
Valla zorladım bütün gün konuştum en sonunda bütçeyi arttırdım 3k yaptım samsung galaxy a21s aldım. Arkadaşım kullanıyordu memnundu bende aldım artık.

Vallahi zorladım bütün gün konuştum en sonunda bütçeyi arttırdım 3K yaptım Samsung Galaxy A21s aldım. Arkadaşım kullanıyordu memnundu bende aldım artık.

Hocam bu dediğim sizi çok üzebilir ama A21s rezalet bir cihaz.
Bu saydığımız cihazlar en azından ucuz, A21S'in öyle bir özelliği de yok.

Vallahi zorladım bütün gün konuştum en sonunda bütçeyi arttırdım 3K yaptım Samsung Galaxy A21s aldım. Arkadaşım kullanıyordu memnundu bende aldım artık.

Hocam peki size 3000 TL verip Realme C25 ile aynı bir cihaz aldığınızı söylesem...

Aradaki tek fark yazılım, batarya anlamında C25 daha bile iyi.
Bence değişim yapıp C25 falan alın.

Hocam peki size 3000 TL verip Realme C25 ile aynı bir cihaz aldığınızı söylesem...

Aradaki tek fark yazılım, batarya anlamında C25 daha bile iyi.
Bence değişim yapıp C25 falan alın.
Kanka valla A21S çok dikkatimi çekti C25'ede baktım valla pek gözüm tutmadı, 5000 mAh bana her türlü yeterde artar. Hem arkadaşımdada vardı ordanda deneyimleme şansım oldu, güzel geldi bana. Aradaki tek fark yazılım diyorsunuz yazılım önemli bir şey, bataryasıda bana göre yeterli bence.
150 TL daha çıkıp A02s al Snapdragon işlemci var.
A02 alınmaz diyorlar.
Hocam bu dediğim sizi çok üzebilir ama A21s rezalet bir cihaz.
Bu saydığımız cihazlar en azından ucuz, A21S'in öyle bir özelliği de yok.
Mesajı şimdi gördümde kanka arkadaşım 1 yıldır kullanıyor hiç bir sorun yaşamadı rezaletse 4 aya kalmaz bozulması gerekmez mi? Valla merak ediyorum amacım kötü değil.
1 yıl değilde yakın sayılabilir.

Son düzenleme:
Mesajı şimdi gördümde kanka arkadaşım 1 yıldır kullanıyor hiçbir sorun yaşamadı rezaletse 4 aya kalmaz bozulması gerekmez mi? Vallahi merak ediyorum amacım kötü değil.
1 yıl değil de yakın sayılabilir.

Rezalet değil.
Fiyatına göre rezalet.
O fiyata çok daha iyi cihazlar var, gerek Samsung marka gerek Xiaomi marka.

Rezalet değil.
Fiyatına göre rezalet.
O fiyata çok daha iyi cihazlar var, gerek Samsung marka gerek Xiaomi marka.
Valla aldık artık zaten her türlü kazık yiyecektik. Teknosa gibi yerlerden aldığımız için.
Aynı fiyat ve daha çok özellikli bi telefon buldum diyelim onuda kazıklanarak alacaktım fiyatını hak etmeyecekti.
Neyse yardımlarınız ve önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Mesajı şimdi gördümde kanka arkadaşım 1 yıldır kullanıyor hiçbir sorun yaşamadı rezaletse 4 aya kalmaz bozulması gerekmez mi? Vallahi merak ediyorum amacım kötü değil.
1 yıl değil de yakın sayılabilir.

Hocam fiyatına göre söylüyorum tabii ki de.

3100 TL'ye 9t, markayı sıkıntı etmezseniz 2800'e GM 21 Pro ve 2400'e C25 gibi A21'den neredeyse her alanda çok çok daha iyi olan cihazlar vardı.

Rezalet derken benim demek istediğim malzeme kalitesi, servis kalitesi gibi konular değil aslında.
Ekranı kötü, performansı C25'den bile çok kötü ve buna rağmen 3000 gibi bir fiyatı var.

Sizin de moralinizi bozmak istemezdim aslında.
Yanlış bilmiyorsam cihazın kamerası ve bataryası (yene saydığım cihazlardan geride kalsa da) iyi.

Hocam fiyatına göre söylüyorum tabii ki de.

3100 TL'ye 9t, markayı sıkıntı etmezseniz 2800'e GM 21 Pro ve 2400'e C25 gibi A21'den neredeyse her alanda çok çok daha iyi olan cihazlar vardı.

Rezalet derken benim demek istediğim malzeme kalitesi, servis kalitesi gibi konular değil aslında.
Ekranı kötü, performansı C25'den bile çok kötü ve buna rağmen 3000 gibi bir fiyatı var.

Sizin de moralinizi bozmak istemezdim aslında.
Yanlış bilmiyorsam cihazın kamerası ve bataryası (yene saydığım cihazlardan geride kalsa da) iyi.
GM 21 Plus düşünüyodum ama markadan dolayı almadım. C25 baktım valla içime sinmedi 2.6k gibi bir fiyatı vardı. Kamera konusunda 10x var C25 de sadece max 4x vardı, ama zaten kamerayı önemsemiyorum. Batarya 5000 mAh bana yeterli geldi. 9T Yanlış hatırlamıyorsam mağazada 3300 gözüküyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı