2000TL’ye işlemci, RAM ve anakart önerisi

Nyperu

Hectopat
Fiyat 3-5 geçebilir. 8GB olsun RAM. Anakartlardan anlamıyorum. Sadece RAM hızı ve anakartın desteği 2133'den fazla olsun. İleride bir RAM daha alacağım. Oyun için topluyoruz. 1070Ti takacağım gelecekte.

Son düzenleyen: Moderatör:
2080 TL tutuyor. Belki farklı parçalar ile toplayan arkadaşlar çıkar. Onların önerileri ile birlikte değerlendirirsiniz. Yalnız ekran kartını hemen almayacaksanız R5 2400G işlemciyi tercih edebilirsiniz. Biraz performans kaybınız olur ama ekran kartı alana kadar görüntü alabilirsiniz en azından. Ya da R5 2600 ile toplayıp, ucuz ikinci el bir ekran kartı alırsınız.
E8B4FAB8-340B-4A1D-BF1E-D360CDD18A84.jpeg

Son düzenleme:
2080 TL tutuyor. Belki farklı parçalar ile toplayan arkadaşlar çıkar. Onların önerileri ile birlikte değerlendirirsiniz. Yalnız ekran kartını hemen almayacaksanız R5 2400G işlemciyi tercih edebilirsiniz. Biraz performans kaybınız olur ama ekran kartı alana kadar görüntü alabilirsiniz en azından. Ya da R5 2600 ile toplayıp, ucuz ikinci el bir ekran kartı alırsınız. Eki Görüntüle 293408
Ekran kartım var. Soğutucum da var. Amd tarafını pek sevmiyorum 8600k ya anakart ve ram önerirmisin?

İnsanlarla dalga geçer gibi bir haliniz var. Bütçeniz kısıtlı. Elimden geldiğince o saatlerde sistem toplamaya çalışmışım, siz AMD sevmiyorum diyorsunuz. En başından belirtmeniz gereken şeyler sonradan mı aklınıza geliyor? 2000 TL bütçe ile de I5 8600K ve anakart anca alınır. RAM için bütçe kalmaz zaten.

İnsanlarla dalga geçer gibi bir haliniz var. Bütçeniz kısıtlı. Elimden geldiğince o saatlerde sistem toplamaya çalışmışım, siz AMD sevmiyorum diyorsunuz. En başından belirtmeniz gereken şeyler sonradan mı aklınıza geliyor? 2000 TL bütçe ile de I5 8600K ve anakart anca alınır. RAM için bütçe kalmaz zaten.
2000 lirayı geçebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı