2000TL'ye kadar kablosuz mouse önerisi

Aldıınız mı hocam mouse ? Bende günlük kullanıcıyım arada lol felan oynuyorum o yüzden benim içinde 1K yeterli ama tutuş şeklime göre VGN F1 Pro tam olacak gibi gözüküyor. VXE F1 Pro daha ucuz ama o biraz daha aşağı kayan bir tarza sahip, şuan logitech g pro wireless kullanıyorum tekerlek sorunundan dolayı değiştirmek istiyorum da.
Ben VGN F1 PRO aldım hocam

Aldıınız mı hocam mouse? Bende günlük kullanıcıyım arada LoL falan oynuyorum o yüzden benim içinde 1K yeterli ama tutuş şeklime göre VGN F1 Pro tam olacak gibi gözüküyor. Vxe F1 Pro daha ucuz ama o biraz daha aşağı kayan bir tarza sahip, şu an Logitech G PRO Wireless kullanıyorum tekerlek sorunundan dolayı değiştirmek istiyorum da.

VGN F1 Pro aldım ben gelmesini bekliyorum, bakıp deneyeceğim kullandıktan sonra buraya dönüş yaparım.

VGN F1 Pro bugün elime ulaştı 3-4 saatlik kullanım deneyimimi belirteyim şu an çok keyif aldım bayağı iyi ve aşırı hafif 80gr mouse'dan 49grama geçmek bayağı fark ettirdi. uzun kullanımı da belirteceğim biraz süre geçtikten sonra

VGN F1 Pro bugün elime ulaştı 3-4 saatlik kullanım deneyimimi belirteyim şu an çok keyif aldım bayağı iyi ve aşırı hafif 80gr mouse'dan 49grama geçmek bayağı fark ettirdi. uzun kullanımı da belirteceğim biraz süre geçtikten sonra
Sevindim hocam. Hayırlı olsun güle güle kullan. Bakalım ben de çok merak ediyorum. Kargonun yarın gelmesi mümkün görünmüyor ama olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı