2000TL'ye kadar kasa önerisi

glaitaht

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Merhaba, bugün veya yarın kasa siparişimi vermek istiyorum, lakin henüz net bir karar veremedim. Aklımda üç seçenek var;
Bu kasaları daha önce kullanan olduysa yorumlarını bekliyorum.

Bütçem 2000TL'ye kadar, sizlerin başka önerisi varsa duymak isterim, kasada mutlaka fan kontrolcü olsun istiyorum, en azından 240'lık radyatör desteği de olsun. Gerekli olursa bileşen bilgilerini imzama yazdım oradan bakabilirsiniz.
Güncelleme: En beğendiğim model olan DLS 480'de fan kontrolcü yokmuş, ilginç...

Maalesef üründe fan kontrolcü yok, marka takıntım da yok. Görsellik de çok aramıyorum o yüzden güzel gelmedi bana :(

NZXT H210I kullanıyorum çok memnunum hava akışı çok iyi önü kapalı ama sağda delikler var bu arada önünde 2 tane fan gelmiyor sadece arka ve üstte var fanlar, ekran kartı Max 2 slot destekliyor eğer büyük bir kart alacaksan kabloları üstten geçirmen gerekecek alttan geçiremiyorsun (RGB şeriti içinde monte edili ve kontrolcüsü var)
Bu arada benden sana tavsiye alacaksan anakartı takmadan önce CPU kablosunu tak cünkü takmak çok zor oluyor.

Fan kontrolcüsü var diye favorim o idi sipariş verirken farkettim olmadığını.. Başka bir seçenek bakıyorum şimdi var mı bildiğiniz?
Fan kontrolcüsünü niye bu kadar dert ettin ki? 100-150 TL'ye bulunabilen bir şey.

NZXT H210I kullanıyorum çok memnunum hava akışı çok iyi önü kapalı ama sağda delikler var bu arada önünde 2 tane fan gelmiyor sadece arka ve üstte var fanlar, ekran kartı Max 2 slot destekliyor eğer büyük bir kart alacaksan kabloları üstten geçirmen gerekecek alttan geçiremiyorsun (RGB şeriti içinde monte edili ve kontrolcüsü var)
Bu arada benden sana tavsiye alacaksan anakartı takmadan önce CPU kablosunu tak cünkü takmak çok zor oluyor.

Bana hava akışı konusunda yetersiz geliyor NZXT :(
Fan kontrolcüsünü niye bu kadar dert ettin ki? 100-150 TL'ye bulunabilen bir şey.
Kasadaki fan tipine uygun olması gerekiyor, alınca 1 ay kadar kullanamayacağım, ondan dolayı beraberinde gelsin istiyorum.

Bana hava akışı konusunda yetersiz geliyor NZXT :(

Kasadaki fan tipine uygun olması gerekiyor, alınca 1 ay kadar kullanamayacağım, ondan dolayı beraberinde gelsin istiyorum.

Aslında iyi çünkü bayağı bir hava alıyor üstten önden yarı mesh denebilir yanlarda delik var ve resimdeki kadar küçük değiller.

Aslında iyi çünkü bayağı bir hava alıyor üstten önden yarı mesh denebilir yanlarda delik var ve resimdeki kadar küçük değiller.

Görüntü olarak çok güzel kasa ama ileride upgrade yapma imkanım var o yüzden uymuyor.
Başka bir öneri yoksa bugün "DarkFlash DLS 480" ürününü alıyorum, artık paraya kıyıp bir set fan daha alacağım fan kontrolcü için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı