2003 Corolla Alınır mı?

E120 kasa kodu olan modelden bahsediyorsak bence dönemi için iyiydi. 2004 model yılının sedanı sürdüğüm daha doğrusu öğrendiğim ilk otomobildi, hâlâ temizse alınır bence. Özellikle bu kasada HB modelini tasarım olarak beğeniyorum.

Fiyatları bilmiyorum, 2. elde fiyat algısı diye pek kalmadı sanırım. 240 bin lira fazla mı yoksa normal mi tahmin edemiyorum.

97 modelini 3'yı kullandım, kara düzen LPG vardı üzerinde direkt LPG ile çalışıyordu. 235 binde alıp 280 binde sattım Full LPG'de binmiştim benzin görmemişti diyebilirim. 1 kere conta yaktı sadece onun dışında sorun çıkarmadı.

İhtiyaçlarınızı tam olarak bilmiyorum ama bence aynı paraya Punto almak daha mantıklı. Sol paketlerin fiyatı gereksiz uçuk diye hatırlıyorum. Büyük ihtimal 240 bin TL'ye de 200 bin KM'yi geçmiş bir araç gelir. Sorun çıkartmaz ama bence hak etmiyor 240 bini.

Yakın paralara daha yeni dizel Corolla'da alınabilir. Bakımı düzgün yapılmış bir dizel motor pişman etmez.

İhtiyaçlarınızı tam olarak bilmiyorum ama bence aynı paraya Punto almak daha mantıklı. Sol paketlerin fiyatı gereksiz uçuk diye hatırlıyorum. Büyük ihtimal 240 bin TL'ye de 200 bin KM'yi geçmiş bir araç gelir. Sorun çıkartmaz ama bence hak etmiyor 240 bini.

Yakın paralara daha yeni dizel Corolla'da alınabilir. Bakımı düzgün yapılmış bir dizel motor pişman etmez.
Corolla varken Punto almak pek mantıklı değil. Hem küçük hem de japona nispeten daha çok arıza çıkarır.

Corolla varken Punto almak pek mantıklı değil. Hem küçük hem de japona nispeten daha çok arıza çıkarır.
Dediğim gibi ihtiyaçlarını tam olarak bilmiyorum. Eşimle beraber kullanacağız dediği için 2 kişi olacaklarını düşündüm ve B segment bir araç gayet yeterlidir. Punto'nun da içi öyle sanıldığı gibi küçük değil. Corolla evet daha sorunsuzluk potansiyeli var ama bir sorun çıkarttığında çıkacak maliyet Punto'nun 3-4 sorun çıkartmasının maliyetine eşdeğer. Punto'da arıza çıkaran bir araç değil. Üstelik tekrardan dediğim gibi Sol paket Corolla'ların fiyatları şişirme.

Yeni konular

Geri
Yukarı