2003 model Fiatt Doblo Combi vs 2006 model Fiat Combo Combi

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Merhaba, ikinci el bir Doblo almayı düşünüyoruz. 2 tane araç buldum, ikisi de temiz. Bilgi sahibi kişilerden hangisi daha iyi olabilir diye fikir almak istiyorum.

Bir de ilan numarası 1083659067 olan araç var. Linki başlıkta ac*l yazdığı için ve forum kuralları gereği o kelimeyi kullanamadığım için koyamadım. Hayatımda daha saçma bir uygulama görmedim.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam üsttekinde çoğu parça boyalı. Alttaki daha iyi durumda ama üstekinin motoru daha güçlü.
Boya olması hiç önemli değil. Öyle bir takıntım yok. Benim ilgilendiğim iç aksamın sağlıklı olması. Ve arabanın iskeleti olan şasede podyede işlem olmaması hocam.

Hocam kaliteli bir boya yapıldığını sanmıyorum alçı sürdükleri için çoğu zaman. Orası sağlam olmaz.
Ekspertizde hepsi çıkar. Olsa bile o telafi edilebilir bir şey. Ama şasede eğiklik veya iskelette herhangi bir bozukluk olduğu zaman geri dönüşü olmuyor. Veya motorda bir sıkıntı olunca motor değişimine kadar yolu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı