Fiat Doblo Combi 1.3 Multijet 2012 fiyatı nedir?

balta1087

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Fiat Doblo Combi 1.3 Multijet 2012 model bir araç var. Engelli raporu ile alınmıştır ancak araba engelli plaka değil ve engelli için dizayn edilmemiştir. Normal modelidir. Bu aracın fiyatı nedir? İlan vereceğim ona göre pek anlamam bu işlerden.

Güncel.

Kaç km'de olduğu, değişeninin olup olmadığı (orijinalliği) vb. gibi etkenlere göre değişir. sahibinden.com gibi bir siteden senin aracının özelliklerine sahip Doblo'yu kaça sattıklarına bakıp bir fiyat belirleyebilirsin. Engelli raporunun fiyata etkisiyle ilgili bilgim yok.

Biz keriziz ya gidip babama Passat'ı 150 Bin TL'ye kardeşlerime Mini Cooper JCW, Bmw 320d alıyoruz siz alemin akıllısı biz ..... Sizin gibileri anında ifşa ederim. Oh milletten ucuza al birde satarken üstüne kârını koy. 1 Kuruş benim vergimden ucuza aldıysan haram olsun. Bir gün o engelli ruhsatıyla araba almanı haketmen dileğiyle :)

Biz keriziz ya gidip babama Passat'ı 150 Bin TL'ye kardeşlerime Mini Cooper JCW, Bmw 320d alıyoruz siz alemin akıllısı biz ..... Sizin gibileri anında ifşa ederim. Oh milletten ucuza al birde satarken üstüne kârını koy. 1 Kuruş benim vergimden ucuza aldıysan haram olsun. Bir gün o engelli ruhsatıyla araba almanı haketmen dileğiyle :)
Burada insanlara sataşmanın doğru bir hareket olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca engelli ruhsatı ile alarak çokta güzel yapmış indirim elde etmiş işte.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı