2004 yılının en iyi oyunu nedir?

2004'ün en iyi oyunu

• Oy verenlerin toplamı
    133
Half Life 2, Far Cry 1, San Andreas, Underground 2... Seçim yapamayacağım hepsi çocuğum gibi. :D

Ekleme olarak World of Warcraft, Pro Evolution Soccer 4, Pokemon FireRed, Vampire The Masquerade, Unreal Tournament 2004, LOTR The Battle for Middle Earth, Burnout 3, Fable The Lost Chapters, Rome Total War gibi oyunları da yazmak istiyorum.

Son düzenleme:
Half Life 2'nin olduğu yerde başka oyuna oy vermek. Abi bunun özgür fikirlerle alakası yok bu oyun bir devrimdir. Half Life 2 hangi listede varsa o seçilir.
Half-Life 2 fizik olarak kesinlikle bir devrimdi ama bence San Andreas'te açık dünya ve çeşitlilik açısından devrim oyundu. İkisi de güzel oyunlar olsalar da ben San Andreas'i bir tık daha seviyorum hikayesinden dolayı.

Half-Life 2 fizik olarak kesinlikle bir devrimdi ama bence San Andreas'te açık dünya ve çeşitlilik açısından devrim oyundu. İkisi de güzel oyunlar olsalar da ben San Andreas'i bir tık daha seviyorum hikayesinden dolayı.
Benim için de San Andreas daha güzel bir oyun bu arada ama Half Life 2 bir devrim gerçekten.

Bana göre Half-Life 2 GTA san andreasıda seviyorum ama Half-Life 2 devrimdi cidden. Source motorunun nimetleri sayesinde gerek grafikleri gerek vuruş hissiyatı olsun bir efsaneydi.

O değil de her R* oyununun çıktığı yıl oyunlar için devrim yılı olmuş. 2004'te Half Life 2, 2013'te The Last of Us, 2018'de God of War, 2008'de Fallout 3, 2010'da Mass Effect 2. Umarım 2025'te GTA VI dışında sağlam oyun çıkmaz da yılın oyunu ödülünü alır GTA VI.

O değil de her R* oyununun çıktığı yıl oyunlar için devrim yılı olmuş. 2004'te Half Life 2, 2013'te The Last of Us, 2018'de God of War, 2008'de Fallout 3, 2010'da Mass Effect 2. Umarım 2025'te GTA VI dışında sağlam oyun çıkmaz da yılın oyunu ödülünü alır GTA VI.
2018'de RDR2 hariç diğer yıllarda Rockstar oyunları yılın oyunları olmadı mı?

Geri
Yukarı