2020 yılının en iyi oyunu hangisi?

2020 yılının en iyi oyunu

• Cyberpunk 2077

Oy: 4 10,5%
  • Valorant

Oy: 2 5,3%
  • The Last of Us Part II

Oy: 21 55,3%
  • Half-Life Alyx

Oy: 2 5,3%
  • Doom Eternal

Oy: 7 18,4%
  • Final Fantasy VII Remake

Oy: 0 0,0%
  • No Man's Sky

Oy: 0 0,0%
  • Among Us

Oy: 1 2,6%
  • Başka bir oyun

Oy: 1 2,6%

• Oy verenlerin toplamı
    38
En bilinenleri koydum.

Anlıyorum fakat seçeneklerin % 90ından kaliteli olan GoT ile Hades'i koymamak ki bunların ikisi de direkt Game awardsta GOTY'e aday olacak derecede kaliteli oyunlar bir tık ayıp olmuş gibi geldi bana.

Valorant seçen arkadaş acaba Valorant dışı oyun oynamış mı 🤔?
Sanmıyorum ya da hikayeli oyunlara hiç ilgisi yoktur :D

Anlıyorum fakat seçeneklerin % 90ından kaliteli olan GoT ile Hades'i koymamak ki bunların ikisi de direkt Game awardsta GOTY'e aday olacak derecede kaliteli oyunlar bir tık ayıp olmuş gibi geldi bana.
Maalesef bazı hatalar yapmışım. No Man's Sky da 2020 oyunu değilmiş.

Sanmıyorum ya da hikayeli oyunlara hiç ilgisi yoktur
Öyle demeyin hocam Overwatch yılın oyunu seçildi. Belki Valorant da seçilebilirdi.

Açık ara TLOU Part 2 daha iyi hepsinden. Tek başyapıt diyebileceğim oyun o. CP 2077 ikinci benim için.

Öyle demeyin hocam Overwatch yılın oyunu seçildi. Belki Valorant da seçilebilirdi.

Biliyorum ama Uncharted 4 gibi bir oyun varken Overwatch'ı seçmek kadar da saçma bir şey yok bence. Hayır Uncharted 4 olmasa bile çok oyun varken GOTY olabilecek Overwatch'ın seçilmesi çok saçma oldu hem de.

Among Us 2018'de, No Man's Sky 2016'da çıktı.

TLOU daha oynayamadım ama Doom Eternal bence. Gerek müzikleri olsun, verdiği hissiyat olsun. Eski bir Doom hayranı olarak benim için mükemmel bir oyun :).

Geri
Yukarı