2008'deki YouTube hesabını kurtarma

• Konuyu başlatan Siya
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 832

Siya

Kilopat
Arkadaşlar 2008 yılında kullandığım bir YouTube hesabı var. Hesabın yaptığı yorumları merak ettiğim için hesaba erişmek istiyorum. Fakat hesabın emaili, şifresi neydi hiç hatırlamıyorum. YouTube hesaba erişmem için de bir kolaylık sağlamıyor, hani birkaç güvenlik sorusu sorsa belki kurtarırdım hesabı. Acaba bir hacker hackleyemez mi hesabı mı? :)

https://www.youtube.com/user/siyabartin

Videolara aldırmayın, veledin tekiydim o zamanlar.

Vay be boyle eski hesaplari gorunce duygulaniyorum. Google'da sifremi unuttum yapip onceki sifreni tutturursan bir ihtimal geri alirsin. Veya hesap annenin babanin telefonuna kayitliysa filan alabilirsin. Diger turlu Google hesaplari vermez.

MSN, Facebook gibi yerlerde şifremi unuttum deyince sana birkaç güvenlik sorusu soruyor; memleketin nedir, annen ve babanın evlendiği şehir nedir gibisinden. Fakat şifreni bilmiyorsan Youtube sana başka hiçbir şans vermiyor. Biraz acımasızca :) @Hüseyin42

Ben bu hesabı açtığımda Google ve Youtube anlaşmalı değildi, yani hesabı Google bağlantısı olmadan açmıştım zaten fark ettiyseniz isim soyad şeklinde değil de nick şeklinde açılmış. Dolayısıyla Google yardım edemez diye düşünüyorum. @EZİC AJANI

Hocam aradan geçen 14 yıla rağmen pek bir etkileşim almamış aslında. Hayır üzerinde herhangi bir işlem yapmadım kanalın. @technoHasanHuseyin2

Arkadaşlar 2008 yılında kullandığım bir YouTube hesabı var. Hesabın yaptığı yorumları merak ettiğim için hesaba erişmek istiyorum. Fakat hesabın emaili, şifresi neydi hiç hatırlamıyorum. YouTube hesaba erişmem için de bir kolaylık sağlamıyor, hani birkaç güvenlik sorusu sorsa belki kurtarırdım hesabı. Acaba bir hacker hackleyemez mi hesabı mı? :)

https://www.youtube.com/user/siyabartin

Videolara aldırmayın, veledin tekiydim o zamanlar.
Abone oldum. :D Neden video atmıyorsun? Takipten çıkın beyler! (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı