Erişimi kaybedilmiş YouTube hesabını geri kurtarma

RegithSJ

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Merhaba ben küçükken bir kanal açtım ve o kanalda çok ergen videoları falan vardı çok kötü ve utanç verici neyse ve bu hesap böyle kaldı Gmail şifre hiçbir şey hatırlamıyorum zaten küçük de oldugum için saçma sapan bir Gmail vardır hesapta kendi yüzüm tamamıyla gözüküyor ve hesap ismimde benim gerçek tam ismim sizce nasıl hesabı kurtarabilirim? Dedigim gibi YT hesabın ismi kendi ismim ve yüzüm gözükmekte. Hesap eskiden açılmadı yani biraz yeni diyebilirim. Bu hesabı acilen bir şekilde erişip kapatmam lazım bu hesap yüzünden okulda da çokça zorbalıga uğruyorum. Sizden rica ederim ki bir şeyler önerin ve bu saçma kanalı bir şekilde erişip kapatayim.
İllegal yollara asla başvurmayı düşünmüyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba ben küçükken bir kanal açtım ve o kanalda çok ergen videoları falan vardı çok kötü ve utanç verici neyse ve bu hesap böyle kaldı Gmail şifre hiçbir şey hatırlamıyorum zaten küçük de oldugum için saçma sapan bir Gmail vardır hesapta kendi yüzüm tamamıyla gözüküyor ve hesap ismimde benim gerçek tam ismim sizce nasıl hesabı kurtarabilirim? Dedigim gibi YT hesabın ismi kendi ismim ve yüzüm gözükmekte. Hesap eskiden açılmadı yani biraz yeni diyebilirim. Bu hesabı acilen bir şekilde erişip kapatmam lazım bu hesap yüzünden okulda da çokça zorbalıga uğruyorum. Sizden rica ederim ki bir şeyler önerin ve bu saçma kanalı bir şekilde erişip kapatayim.
İllegal yollara asla başvurmayı düşünmüyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Gmail, şifre hatırlamıyorsanız biraz zor gibi. Birden fazla hesaptan videoları şikayet edin diyebilirim. Videolarda kural dışı bir şeyler varsa rahatça kapanabilir diye düşünüyorum

Gmail, şifre hatırlamıyorsanız biraz zor gibi. Birden fazla hesaptan videoları şikayet edin diyebilirim. Videolarda kural dışı bir şeyler varsa rahatça kapanabilir diye düşünüyorum.

Anladım peki YouTube destekden ulaşıp gerekli bilgileri falan aktarsam benim hesabım oldugunu doğrulamak için olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı