200TL ekran kartı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alperen YAVUZ

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu ekran kartını oyunlarda sıfır kasma için önerir misiniz?
GT210'un yorumlarında hiçbir şikayet yok, tozlanma dışında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gt 210 mu? Neredeyse 5 yıl önce çıkmış giriş seviyesi bir ekran kartıdır. Hangi bakkal bunu sana tavsiye etti bilmiyorum ama bununla değil yeni oyunları mario bile açamayabilirsin. Tavsiyem en azından R7 serisinden ekran kartlara bakman yönünde olacak. Ayrıca işlemcin yoksa Apu'lu bir işlemci de alabilirsin.

Gt 210 mu? Neredeyse 5 yıl önce çıkmış giriş seviyesi bir ekran kartıdır. Hangi bakkal bunu sana tavsiye etti bilmiyorum ama bununla değil yeni oyunları mario bile açamayabilirsin. Tavsiyem en azından R7 serisinden ekran kartlara bakman yönünde olacak. Ayrıca işlemcin yoksa Apu'lu bir işlemci de alabilirsin.

Bir arkadaş tavsiye etmişti. :)

Peki Bu Seriden Hangisini Önerebilirsin Bana ?

POWERCOLOR
HD7730 GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kartı

POWERCOLOR
R7 240 O.C. GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

POWERCOLOR
R7 250 O.C. GDDR5 1GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı

Oyunlarda orta ayarlarda, senin dediğin gibi sıfır takılma, 200TL'nin üzerine çıkmalısın.

En az önereceğim kart HD7770.

Bütçeni biraz geçtiğinden az önceki mesajımda göz önüne almamıştım. Alabilirsen bence daha iyi bir tercih olacaktır çünkü daha yeni.

Önerileriniz için teşekkürler alırken yorumlarınızı göz önünde bulunduracağım. Fakat şimdide bendeki 330 W güç kaynağı var ve alacağım ekran kartına yeteri kadar güç verip vermeyeceği tartışılır...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı