200TL İle FPS Oyunları İçin Fare Önerisi

Ben FPS oyunları için 200 TL'yi aşmayacak bir fare istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Sırf fps oyunları için yüksek miktarda para vermek bana saçma gibi geliyor. Onun yerine yanında birtane klavye alabilirsiniz ve ya yedekte tutabilirsiniz.

Ama illaki alacağım! Diyosanız buyrun size link ve fotoğrafını vereyim :

A4 TECH BLOODY A9 MULTI-CORE GAMING MOUSE

Oyun için ideal birçok yerde met edilir. Hakkı sayılır bir markadır zaten A4Tech. Tavsiyemdir kullanın.

Dosya Ekleri

• v2-76277_medium.jpg
    v2-76277_medium.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 109
  • v2-76277_medium.jpg
    v2-76277_medium.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 101
  • v2-76277_medium (1).jpg
    v2-76277_medium (1).jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 96
Ne tesadüf şuan A9 kullanıyorum. O zaman belki ya G402 ya da Asus Cerberus alacağım.

A9 şahanedir. Ama eskidi biraz.

@fatihsorucu mesajınıza katılmıyorum. Oyun için en önemli şey kesinlikle mouse ve kulaklıktır. Ben klavyemden memnunum. Lütfen daha çok öneri bekliyorum sizlerden.

Ne tesadüf şuan A9 kullanıyorum. O zaman belki ya G402 ya da Asus Cerberus alacağım.

A9 şahanedir. Ama eskidi biraz.

@fatihsorucu mesajınıza katılmıyorum. Oyun için en önemli şey kesinlikle mouse ve kulaklıktır. Ben klavyemden memnunum. Lütfen daha çok öneri bekliyorum sizlerden.

Ben sana post'umda illaki klavye al demiyorum. Klavye alabilirsiniz diyorum lütfen biraz dikkatli okuyun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı