200TL'ye Cyberpunk alınır mı?

Emirhan5445

Decipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Epic'te sadece Cyberpunk var. Baska bır oyunum yok. Steam uzerınden 200TL'ye alabılırım. Oyunu bıtırdım ama sızce mantıklı mı? Steam profılımde de dursun ıstıyorum.

Epic'te sadece Cyberpunk var. Baska bır oyunum yok. Steam uzerınden 200TL'ye alabılırım. Oyunu bıtırdım ama sızce mantıklı mı? Steam profılımde de dursun ıstıyorum.

200 TL'ye başka oyun alırsın, oynadığın oyunu sırf gösteriş olsun diye almak saçma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk'ı Steam'den nasıl ₺200'ye alıyorsunuz? Oyun ₺799 Steam'de. Ayrıca gereksiz bir harcama olur.

Oyun 400e dusuyor ındırımlerle arkadasıma Epic hesabımı 150 170 TL gıbı bır fıyata verecegım Nays ılede alınca 200 TL gıbı bır fıyata gelıyor.

Bence mantıklı değil. Kış indirimlerinde güzel oyunlar alırsın o paraya.

Hocam almak ıstedıgım her oyun var hesabımda Spider-Man 2'yı beklerım daha bir tek.

Oyun 400e dusuyor ındırımlerle arkadasıma Epic hesabımı 150 170 TL gıbı bır fıyata verecegım Nays ılede alınca 200 TL gıbı bır fıyata gelıyor.

Hocam almak ıstedıgım her oyun var hesabımda Spider-Man 2'yı beklerım daha bir tek.
O zaman olabilir, keşke Steam'den alsaydım diye düşünmekten iyidir.

CS'den drop ile biriktirmiştir diye düşündüm. Forumda 1000-2000 lira CS'den biriktirip bakiye satan adamlar var. Bakiyeyi karttan eklediğini düşünmemi düşünmen senin mantıksızlığın. Komik bir şey de yok ayrıca.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı