2012 Citroën Berlingo'nun çakmaklık girişine USB bellek takılabilir mi?

Hocam internet kafe sahibi track mı mp3 mü yaptı bilemem ancak 85 şarkıyı tek cd ye sıkıştırdı. Ve sorunsuz çalışıyordu şarkılar. Şarkıların tane boyutu ortalama 4 dakika.
Garip. Yine de siz .track dosyası olarak deneyin. Olursa öyle kullanın olmazsa başka yöntemlere bakılır.

Hepsini yap demedim. Şimdilik bir kaç tane şarkı at bir CD'ye öyle dene.

Bu arada .mp3 olarak atmayı denemiştin değil mi CD'de?
ben sana baştan sona yaptıklarımı anlatayım;

Yaklaşık 3 Hafta önce babam bana laptopu getirmemi , cd yapacağını söyledi. 115 Şarkı indirdi youtube'den. Daha sonra bana verdi bilgisayarı ve bunları cd ye aktarmamı söyledi. Ben geçen sene yaptığım gibi Ashampoo Burning Studio 19 ile Şarkıları Cd'ye yazmayı denedim. Geçen sene yaptığımda hatasız olmuştu. ancak bu sefer "Cd Kaydı başarısız" diye hata veriyordu. Araç mp3 destekliyor bu arada.Windows media player'in "yaz" kısmındaki yerde de denedim. Bu sefer sürücü sürümü hatası verdi. Olmadı.1 Aydır babam şarkıları dinliyemiyor :(

ben sana baştan sona yaptıklarımı anlatayım;

Yaklaşık 3 Hafta önce babam bana laptopu getirmemi , cd yapacağını söyledi. 115 Şarkı indirdi youtube'den. Daha sonra bana verdi bilgisayarı ve bunları cd ye aktarmamı söyledi. Ben geçen sene yaptığım gibi Ashampoo Burning Studio 19 ile Şarkıları Cd'ye yazmayı denedim. Geçen sene yaptığımda hatasız olmuştu. ancak bu sefer "Cd Kaydı başarısız" diye hata veriyordu. Araç mp3 destekliyor bu arada.Windows media player'in "yaz" kısmındaki yerde de denedim. Bu sefer sürücü sürümü hatası verdi. Olmadı.1 Aydır babam şarkıları dinliyemiyor :(
Mp3 destekliyorsa başka bir program ile dene. Bu arada CD mi DVD mi hangisi?

Geri
Yukarı