2016'da çalınan LoL hesabı kurtarılabilir mi?

trolosqlfod

Hectopat
2016 yılında LoL hesabım çalınmıştı. Küçüktüm ticket olaylarından bir haberdim. 2017 yılında ticket olayını öğrendiğimde hemen desteğe yazmıştım, resmen umursamadılar. 2019 yılında tekrar yazdım, hesabın yasaklandığını öğrendim ve yardımcı olmayacaklarını söylediler. Bugün tekrar desteğe yazdım T&C'da sanırım hesaba erişimimiz yokken yasaklandığını kanıtlarsak yasaklanmanın kalkacağı yazıyormuş. Sizce bu konuda yardımcı olurlar mı ve böyle bir şey var mı? Çünkü gerçekten LoL evrenine tekrar kendimi atmak istiyorum işlerin arasında fakat yeniden hesap açacak metanete, akıl sağlığına sahip olduğumu sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL bitiyor zaten boş ver. Yine de bir dene.
Boş yer ama bitmesi meh, oynanıyor gülüm sen hiç merak etme. Arcaneden sonra zaten büyük bir kitle de kazandı. Sanmıyorum biteceğini.
Eski bilgileri, çalındığını ve banlatanın senin olmadığını kanıtlaman gerekiyor, ama sanmıyorum ki çok çok değerli skin olduğunu 4 senelik skin yok zaten hesapta. Hatıra için isterseniz bilemem ama pek kurtarmayada değmez.

Son düzenleme:
2016 yılında LoL hesabım çalınmıştı. Küçüktüm ticket olaylarından bir haberdim. 2017 yılında ticket olayını öğrendiğimde hemen desteğe yazmıştım, resmen umursamadılar. 2019 yılında tekrar yazdım, hesabın yasaklandığını öğrendim ve yardımcı olmayacaklarını söylediler. Bugün tekrar desteğe yazdım t&c'da sanırım hesaba erişimimiz yokken yasaklandığını kanıtlarsak yasaklanmanın kalkacağı yazıyormuş. Sizce bu konuda yardımcı olurlar mı ve böyle bir şey var mı? Çünkü gerçekten LoL evrenine tekrar kendimi atmak istiyorum işlerin arasında fakat yeniden hesap açacak metanete, akıl sağlığına sahip olduğumu sanmıyorum.

Hesabın çalındıktan 1 veya 2 yıl sonra dosya kapanıyor. Ondan dolayı hakkınız gidiyor. Uzun lafın kısası alamazsınız.

Bence deneyebilirsin uzun süredir girmiyorum. Şimdi ise girmeyi denediğimde giriş yapamıyorum. Çalınmış olabilir de hesabın hakkında ki bilgileri soruyorlar ödemelerini ilk skinleri gibi şansını dene.

Boş yer ama bitmesi meh, oynanıyor gülüm sen hiç merak etme. Arcaneden sonra zaten büyük bir kitle de kazandı. Sanmıyorum biteceğini.
Eski bilgileri, çalındığını ve banlatanın senin olmadığını kanıtlaman gerekiyor, ama sanmıyorum ki çok çok değerli skin olduğunu 4 senelik skin yok zaten hesapta. Hatıra için isterseniz bilemem ama pek kurtarmayada değmez.
Kankam Ruh bekçisi udyr, DJ sona ve fazlasıyla skin vardı. Öğrenci olmama rağmen biriktirerek almıştım o zamanlar, o yüzden bu kadar çabalıyorum.

Ve güncelleme olarak sanırım hesabı aldım. Benden yeni mail adresi istediler.

Kankam Ruh bekçisi udyr, DJ sona ve fazlasıyla skin vardı. Öğrenci olmama rağmen biriktirerek almıştım o zamanlar, o yüzden bu kadar çabalıyorum.

Ve güncelleme olarak sanırım hesabı aldım. Benden yeni mail adresi istediler.
😁 Çok mutlu oldum sizin adınıza, yaşasın. Eğer isterseniz bir gün sizinle oynamak isterim.

Geri
Yukarı