Çalınan Steam hesabı nasıl kurtarılabilir?

bilalyz12

Femtopat
Daha fazla  
Steam e-posta adresimi, şifremi, telefon numaramı, her şeyi değiştirmiş. Gmail hesabıma ulaşıp çaldığını düşünüyorum. Casus yazılım sonucu ulaştı galiba. Nasıl hesabımı kurtarırım? Gmail hesabımda Steam'de en son yaptığım alışverişin e-faturası var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam e-posta adresimi, şifremi, telefon numaramı, her şeyi değiştirmiş. Gmail hesabıma ulaşıp çaldığını düşünüyorum. Casus yazılım sonucu ulaştı galiba. Nasıl hesabımı kurtarırım? Gmail hesabımda Steam'de en son yaptığım alışverişin e-faturası var.
IP'niz gözüküyor,fotoğrafı silmenizi tavsiye ediyorum.

Tam virüs taraması yerine temiz kurulum yapmanızı öneririm. Daha sonra tüm şifrelerini değiştirip Steam ile iletişime geçin.

Steam desteğe yazın ve orada satın aldığınız kredi kartını girmenizi istiyo onu falan girin geri dönüş olacaktır emin ol.

Bilgisayarını bir tarat derim virüs olabilir.

Steam desteğe yazın ve orada satın aldığınız kredi kartını girmenizi istiyo onu falan girin geri dönüş olacaktır emin ol.
steam desteğe gidiyorum karşım gelen Steam Hesap adımı veya parolamı unuttum bi dğieri steam hesabım çalındı ve kurtarmak için yadıma ihtiyacım var ona tıklıyorum ve şöyle birşey çıkıyor alta şifreni değiştir diyor bunun e posta adresini istiyor adam saten eposta adresimi değitirdi

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    595,1 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı