Steam Vefat eden kişinin çalınan Steam hesabı kurtarılabilir mi?

cagri1907

Picopat
Daha fazla  
Merhaba 2016'da vefat eden bir tanıdığım vardı. Bende en son neler oynamış diye Steam hesabına bakmak istedim. Hesabı bir arkadaşına vs. de vermemişti. Hesabına bir baktım en son CS2 oynanmış ve profil fotoğrafında Dying Light 2 var. CS2 1 yıl önce oynanmış ve Team Fortress 2'yi kendisiyle en son 2015 yılında oynamışız. Çok garibime gitti. Vefat eden tanıdığımın hesabını çalındıysa kurtarmamın bir ihtimali var mı? Hesabın içinde oyun veya değerli item bile yok. Neden çalındığını anlamadım. Sadece hesapta CS:GO ve Half-Life 2: Beta vardı. Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesap sizin olmadığı için bir şey yapamazsınız. Yapabileceğiniz tek şey desteğe çalıntı hesap ile ilgili bir bildiride bulunmak ama özel bilgiler isteyeceklerdir.

Belki başka bir tanıdığı almıştır hesabı?

Yok imkansız. Hiçbir insan vefat eden arkadaşının hesabını alıp profil fotoğrafını vs. değiştirecek kadar saygısız olamaz diye düşünüyorum. Bir de hesaptan oyun oynamış.

Bu arada hesabın tam çalındığına emin olamamıştım e-posta kısmında çok farklı bir e-posta vardı çalındığına emin oldum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı