2017 yılında açılan dava şimdi gözüküyor

Lyc

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 2017'de icra davası yemişim ama bugünden önce dava dosyası falan gözükmüyordu. e-Devlet'te bankadaki paralarıma bloke geldi. 2017'de herhangi bir yerle kavgam vb. de olmadı. Anlamadım, nedir bu? Daha 1 ay önce davalarıma baktığımda bir şey yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba 2017'de icra davası yemişim ama bugünden önce dava dosyası falan gözükmüyordu. e-Devlet'te bankadaki paralarıma bloke geldi. 2017'de herhangi bir yerle kavgam vb. de olmadı. Anlamadım, nedir bu? Daha 1 ay önce davalarıma baktığımda bir şey yoktu.
Uyap'dan bakarsan tüm aşamaları detaylı görebilirsin. Bazen bürolar farklı sebeplerden süreci geç başlatabiliyor. Daha önce dosyamın verildiği büro icra işlemi için gönderdiği belgeyi düzgün taratamadığı için büronun icra talebine mahkeme ret vermiş. Büroda bakmadığı için görememiş icra koyduramamıştı bende bunu lehime çevirip süreç başlamadan dosyayı kapamıştım.

UYAP'dan bakarsan tüm aşamaları detaylı görebilirsin. Bazen bürolar farklı sebeplerden süreci geç başlatabiliyor. Daha önce dosyamın verildiği büro icra işlemi için gönderdiği belgeyi düzgün taratamadığı için büronun icra talebine mahkeme ret vermiş. Büroda bakmadığı için görememiş icra koyduramamıştı bende bunu lehime çevirip süreç başlamadan dosyayı kapamıştım.

Avukata verdim direkt haftaya öğrenceğim dava nedenini.

Geri
Yukarı