2018 Clio 1.5 dizel alınır mı?

2.5 motorlarının yarışlar için kullanıldığını ve pist aracı olduğunu duymuştum. Ama günlük araç olarak nasıl bir performans verir bilmiyorum.
@Rocky_Balboa Şuan baktığım araçlardan biri de "Fiat Egea" güzel araç diyorlar. Bakalım nasip olursa...
Bir de bende bir hastalık var alamayacağım araçlara bakmayı çok seviyorum. :D

2.5 motorlarının yarışlar için kullanıldığını ve pist aracı olduğunu duymuştum. Ama günlük araç olarak nasıl bir performans verir bilmiyorum.
@Rocky_Balboa şu an baktığım araçlardan biri de "Fiat Egea" güzel araç diyorlar. Bakalım nasip olursa...

Subaru iyidir hocam özellikle 4 çeker olayı beni bitiriyor. Biraz yarış arabasına benzer ama aile aracı da vardı. Biraz arazide deli gibi gidiyor. Diğer araçlardan ayıran özelliğin bir tanesi de "Boxer" motoru. Fiat Egea aracını pek sevmem önden teker araçları pek sevmiyorum ama sadece şehir içi kullanacaksanız Egea aracını alabilirsiniz.

@Rocky_Balboa Şuan baktığım araçlardan biri de "Fiat Egea" güzel araç diyorlar. Bakalım nasip olursa...
Hayırlı olsun hocam, zamanla alışırsınız gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı