Dizel araçta kurum nasıl temizlenir?

3-4 dakika durmanıza gerek yok. Sadece turbo yağlansın yeterli. 30-40 saniye bekleseniz de yeterli. Yine stop etmeden de bi 30-40 sn bekleyip öyle stop edebilirsiniz aracı. 2-3 bin devir arası en verimli devir aralıklarıdır genelde dizellerde. 2009 Connectlerde DPF yok diye biliyorum. Ah o 1.8 Connectler ısıtamıyorsunuz onlar hararet göstergesi çok zor normale çıkıyor. 😂 Dizel araçlar hassastır ben yakıt olarak V Power öneririm böylelikle enjektörler yüksek oranla temiz kalıyor.
Katalitik konvertör adında bir şey varmış sanırım. Bu durumda benim devirle ilgili bir sorunum yok demek mi oluyor? 😂
3-4 dakika durmanıza gerek yok. Sadece Turbo yağlansın yeterli. 30-40 saniye bekleseniz de yeterli. Yine stop etmeden de bir 30-40 sn bekleyip öyle stop edebilirsiniz aracı. 2-3 bin devir arası en verimli devir aralıklarıdır genelde dizellerde. 2009 Connectlerde DPF yok diye biliyorum. Ah o 1.8 Connectler ısıtamıyorsunuz onlar hararet göstergesi çok zor normale çıkıyor. 😂 Dizel araçlar hassastır ben yakıt olarak V Power öneririm böylelikle enjektörler yüksek oranla temiz kalıyor.

BP'den ya da Opet'den alıyoruz.

Katalitik konvertör adında bir şey varmış sanırım. Bu durumda benim devirle ilgili bir sorunum yok demek mi oluyor? 😂

BP'den ya da Opet'den alıyoruz.
Katalitik konvertör ile DPF farklı şeyler. Sizin kurum temizlemek için dediğim şekilde en az 15 dk boyunca 3 bin-3500 devir arası gitmeniz lazım araçla ki içerdeki kurumu atabilsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı