2018 Ekim Dolar Fiyatı

Yuny

Hectopat
Makaleler
2
Ekim'de PC alıcam. Doların artışıyla bütün baktığım sistemlerin fiyatı arttı 100-200 lira. Ekim'e kadar 1500 TL sistem 2000 TL olur mu acaba?

Not: Bütçe 2000 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dolar düşecek diye beklemeyin! Durumunuz, paranız varsa hiç acımayın gidin alın ne alıyorsanız! İnanın dolar düşer beklentisiyle hareket ederseniz çok pişman olursunuz. Sekiz ay önce 3.000₺ aldığım dizüstü bilgisayarın an itibariyle güncel fiyatı 4.500-.4700₺ civarı geziyor. Oha dedim!

8 TL bence Dolar Ekim de 8 TL olur. Ekim'e kadar bekleme derim ben çünkü şimdi 2000 TL yarın 2500 bir de sen ekim'i düşün.

3000 TL'ye çöp sistem alirsak şükür ederiz diye dusunuyorum. Dolar 5.5 TL. Her şey 2 katı fiyatiyla satiliyor. Ama olsun yol yaptik yollar sağ olsun.

Eskiden yol da yoktu yalnız o yüzden yollarla övünüyorlar ayrıca sadece yol değil birçok icraatları var girin bakın sitesine sayamayacağım kadar çok.

Yolu da adam akıllı yapsalar keşke. Yol yaptık yol yaptık diye böbürlenirler ama Ordu'ya yağmur yağınca gördük ne yaptıklarını.

Ordu'daki doğal afeti bile siyasete alet edecek kadar ne yaşadınız? Ona bakarsak ABD'de fırtına olmuştu milyar dolarlık zarar yaşanmıştı o zaman Trump da aynı bizim gibi bir işi beceremiyor. O halde neden dolar değer kazanıyor?

Eskiden yol da yoktu yalnız o yüzden yollarla övünüyorlar ayrıca sadece yol değil birçok icraatları var girin bakın sitesine sayamayacağım kadar çok.

Ordu'daki doğal afeti bile siyasete alet edecek kadar ne yaşadınız? Ona bakarsak ABD'de fırtına olmuştu milyar dolarlık zarar yaşanmıştı o zaman Trump da aynı bizim gibi bir işi beceremiyor. O halde neden dolar değer kazanıyor?
Her gün yeni yol yapıyorlar. Her yerde yol yaptıkları ile ilgili tabelalar var. Adamların tek yaptığı şey yol olunca haliyle kaliteli olmasını bekliyoruz. Ayrıca Amerika'daki yolların çoğunluğu eski. Trump yaptırmadı. Eğer ki Trump aynısını yapsaydı ona da tepki gösterirdim.

Bu gidişle elindeki 2000 TL ile Ekim ayında 8GB 3200 MHZ RAM ancak alırsın.
Dolar bugün 6,24 gördü. Saat 14.30' dünya ekonomi lideri albayrak açıklama yapacak. Standart aynı şeyler söylenecek. Sonra yine dans, dolar uçuşa geçer. 100 günlük eylem planıymış. Yapılacak olan hiç bir şey olacak, sadece 100 gün daha bizim saf milleti oyalayacaklar. Sonra bir bakacaklar 100 gün sonra ortada hiç bir şey yok. Geçmiş olsun

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı