2018 Kron XC150 27.5" Maşadan Ses Geliyor

Çekmiş olduğun videodan hiçbir şey göremiyorum, sesin çıktığı anda bisiklete ne yaptığını görsem bir tahmin yürütebilirdim.

Bisikletin freni sıkık vaziyetteyken hem ileri hem geri zorlama, balatalar yuvada oynar ve ses yapabilir.
Tek yönde baskı gelecek şekilde tasarlanmış o kaliperler, ileri geri gitme şansın yok zaten aynı anda.Bu konudaki etiketini de göremedim, siz mi yanlış etiketliyorsunuz sistemde mi sorun var anlamadım.

Diğer konudaki sorunların için gün ışığında video çekersen yardımcı olurum ayriyeten.

Çekmiş olduğun videodan hiçbir şey göremiyorum, sesin çıktığı anda bisiklete ne yaptığını görsem bir tahmin yürütebilirdim.

Bisikletin freni sıkık vaziyetteyken hem ileri hem geri zorlama, balatalar yuvada oynar ve ses yapabilir.
Tek yönde baskı gelecek şekilde tasarlanmış o kaliperler, ileri geri gitme şansın yok zaten aynı anda.Bu konudaki etiketini de göremedim, siz mi yanlış etiketliyorsunuz sistemde mi sorun var anlamadım.

Diğer konudaki sorunların için gün ışığında video çekersen yardımcı olurum ayriyeten.
Etiket konusunda sisteme isminizi yazarken 3 4 harf sonra isminizi öneriyor ona tıklıyorum. Umarım yanlış değildir.

Video kısmına gelirsek gece olduğu için çekemedim. Ancak yarın sabah tekrar çekerek anlatacağım tek tek[emoji4]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı