2018'deyiz, Neden Halen Elektrik Kesintileri Uzun?

Makaleler
23
Yer
Antiocheia
New York'ta 5 dakika kesiliyor hayat durma noktasına geldi, İstanbul'da 3 saat kesildi yaşam altüst oldu, Hatay'da 6 saattir yok.
Günümüzde her şeyin elektrikle çalıştığını bilmiyor mu yoksa EDAŞ'ın değerli çalışanları?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen gün bizde de gidip geldi. Önce bütün gün su gitti, gece su geldi elektrik yoktu, sabah elektrik gidip geldi internette adam gibi vakit geçiremedik. Sonra tekrar su gitti. En son ikisi de geldi ama olan LOL'deki ranklarıma oldu. Smurf hesap da olsa takılınca üzülüyor insan.

Dostum New York dediğin yer içerisinde Times meydanını da bulunduruyor, oradaki milyon dolar değerindeki tabelaların aydınlatılması için ekstra bir jeneratör var mı bilmiyorum ama orası büyük olduğu için normal. Sabah 6'da elektrikler gitti uyudum 1'de kalktım hala yok, ama o zamandan beri değilmiş gelmiş tekrar kesilmiş. Neden ülkede kesiliyor onu da anlamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı