İstanbul'daki Elektrik Kesintileri

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
İstanbul'un göbeğinde bir pazar günü sahurdan sonra sabaha kadar sabahlayan ve babası evde olmadığı için arkadaşlarıyla istediği gibi takılan bir genç, her şey gayet güzel giderken, 06:20'de meydana gelen internet kesintisiyle hüsrana uğramıştı.

Evet hikayedeki genç benim arkadaşlar. Saat 13:22. İnternet hala yok. Bir internet kafedeyim. Mahallede çalışma var. Her yeri kazmışlar. Umalım da fiber döşüyor olsunlar. Ama elektrik gider mi böyle bir şeyde o da ayrı bir soru. Telefonlarımızın şarjları da bitti resmen ilk çağdayız.

Şarj bitti süre de bitiyor. Ben kaçıyorum kendinize iyi bakın elektrik geldiğinde şu konuyu tekrar bir ele alacağım umarım tabi gelirse...

Elektrik saat 16:10'da geldi. Sorduğumda şimdilik şuan da var demişlerdi. Umarım bir daha gitmez giderse de, umalım, da uyuduğumda gitsin lütfen :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı